موکب به تیپ 392 زرهی دشت آزادگان در مسیر مرز چذابه به منظور خدمت رسانی به زائراین اربعین برپا شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ دوم بیدادی با اشاره به خدمات رسانی و طرح های مردم یاری ارتش، در رابطه با برپایی موکب ارتش در مرز چذابه تاکید کرد : ارتش همواره در کنار مردم است و یکی از برنامه هایی را که ارتش برای ملت بزرگ ایران  در سال های اخیر انجام داد برپایی موکب های خدمت رسانی به زائرین اربعین بود که تیپ 392 زرهی دشت آزادگان این افتخار را دارد که این موکب در مسیر مرز جذابه برپا کرد .

وی گفت : این موکب با حضور کارکنان مومن و ولایت مدار  تیپ 392  نیروی زمینی ارتش  برپا شد و تلاش می شود امکانات مطلوبی  به زائران  ارائه شود.

فرمانده قرار گاه منطقه ای جنوب غرب گفت : موکب های دیگری نیز توسط ارتش در مسیر راهپیمایی زائران برپا خواهد شد و این موکب ها تا پایان مراجعت آخرین زائر برپا خواهد بود .

همچنین حجت الاسلام رضا کیانی رئیس عقیدتی سیاسی تیپ 392 زرهی با تا کید براینکه تجربه بسیار خوبی را نسبت به برپایی موکب از سال های گذشته کسب کرده ایم گفت: در جهت رفاه حال زائران برنامه های فرهنگی مناسبی را در دستور کار قرار دادیم و به صورت شبانه روزی پذیرای زائران خواهیم بود .

وی بیان کرد : برپایی نماز های جماعت، ادعیه و ...  در موکب تیپ 392 زرهی از بارزترین برنامه های  فرهنگی تبلیغی است .