معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: دشمنان ما همواره از قدرت بازدارندگی ایران در هراس هستند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سپاه نیوز؛ سردار علی فدوی معاون هماهنگ‌ کننده سپاه در یادواره شهدای وحدت و سرداران شهید شوشتری و محمدزاده در مشهد مقدس گفت: انقلاب اسلامی ایران طی ۴۰ سال گذشته با تمام دشمنی‌ ها به راه خود ادامه داده و توانسته است به پیشرفت های زیادی در بخش های مختلف دست یابد.

وی با بیان اینکه  برای رسیدن به موفقیت باید به تکلیف خود عمل کنیم، گفت : توطئه و خباثت های دشمنان انقلاب اسلامی  طی سال های متمادی راه به جایی نبرده و امروز آنها به طور علنی اعتراف می کنند که ایران کشور قدرتمندی بوده و در اوج اقتدار قرار دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه در ادامه  تصریح کرد: دشمنان ما همواره از قدرت بازدارندگی ایران در هراس هستند و امروز دیگر در پی بکارگیری گزینه نظامی علیه ایران نیستند بلکه در تلاشند تا از طرق دیگر به کشور ما ضربه بزنند ، اما ما با توکل بر خداوند متعال  به مسیر خود ادامه می دهیم.

وی با تاکید بر اینکه ماهیت اختلاف انقلاب اسلامی  با استکبار حق و باطلی است و هر روز ابعاد جدیدی به خود می گیرد،خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی دشمن تلاش می کند تا از برخی کاستی ها در داخل کشور برای رسیدن به اهداف شوم خود سوء استفاده کند ؛ در این شرایط باید همه هوشیار باشیم تا بتوانیم تحریم های دشمنان را پشت سر بگذاریم و به طور قطع  با تکیه بر آموزه های دینی می توانیم بر مشکلات غلبه کنیم.