دبیر کل حزب اراده ملت ایران گفت: عده ای هستند که نمی دانیم به با چه منطقی متولی جریان اصلاحات شدند.

به گزارش خبرنگار احزاب خبرگزاری موج، احمد حکیمی پور در نهمین کنگره سراسری حزب اراده ملت ایران که در کانون توحید سخن گفت، به مسائل مهم انتخاباتی اشاره و عنوان کرد: رویکرد ما در حمایت از کاندیداها عدالت و آرمان های انقلاب اسلامی بود.

وی تصریح کرد: ما حزبی هستیم واقع گرا و عمل گرا و با رویکروهای آرمانی فاصله داریم.

دبیرکل حزب اراده ملت خاطر نشان کرد: جریان اصلاح طلبی نیازمند بازنگری در گفتمان است که بداند چه چیزی را دنبال می کند و در حوزه ساختاری نیز نیاز به بازنگری دارد که بتواند بدنه جریان را قانع کند.

حکیمی پور به پیشنهاد پارلمان اصلاحات یا مجمع اصلاحات اشاره کرد و گفت: اسم مهم نیست و قانومندی ویژگی اصلاح طلبی است و رفتارهای فرصت طلبانه و دور زدن قانون جایگاهی در اصلاح طلبی ندارد.

وی تصریح کرد: چه معنایی دارد که در مجلس دوستان اصلاح طلب دنبال قانون دو فوریتی برای استثناء کردن در قانون منع به کار گیری بازنشستگان شوند‌.

دبیرکل حزب اراده ملت در بخشی از سخنانش به حذف در شهرداری تهران پرداخت و گفت: حذف در جریان اصلاح طلبی معنا ندارد و ما به انسجام و اتحاد با گفتگوی درون سازمانی نیاز داریم.

حکیمی پور عنوان کرد: تا موضوع نقد درون سازمانی مطرح می شود عده ای می گویند می خواهند از رئیس دولت اصلاحات عبور کنند.

وی تاکید کرد: عده ای هستند که نمی دانیم با چه منطقی متولی جریان اصلاحات شدند درحالیکه افراد شایسته در کشور داریم و باید چند اصلاحات گسترده شود.