نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی واگذاری های غیر قانونی را پیگیری می کنیم برای ما نمایندگان خط و نشان می کشند.

به گزارش خبرنگار احزاب خبرگزاری موج، بی مقدار نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی در نهمین کنگره حزب اراده ملت با ایراد سخنانی گفت: به سادگی تصمیم مجلس شکسته می شود و نمونه ماده ۱۳ قانون صادرات و واردات است و بخش خصوصی واقعی در حال صادرات بود و چرخ واحدهای خدماتی و تولیدی در گردش بود.

وی افزود: اخیرا با آماری که مهر ماه از گمرک آذربایجان گرفتم صادرات به شدت افت کرده است.

نماینده مردم تبریز در بخشی از سخنانش به اهمیت ساز و کار مجلس پرداخت و گفت: مجلس باید به واگذاری پروژه ها نظارت کند و مطمئن شود که از نظر فنی و اقتصادی صحیح است.

بی مقدار خاطر نشان کرد: گاهی واگذاری های غیر قانونی را پیگیری می کنیم و به ما خط و نشان می کشند.

وی ادامه داد: یکی از بخش های فوق قانونی و بالاسری ما در مجلس توجه خوان ها هستند و اخیراً در لایحه پولشویی و پیوستن به FATF یک استاندارد سازی جهانی امور بانکی است.

نماینده تبریز تصریح کرد: اگر به این  کنوانسیون بین المللی نپیوندیم کوچکترین بانک های دنیا هم نمی توانند با ما کار کنند پس چرا مداح ما را یزید می خواند؟

بی مقدار به مشکلات اقتصادی اشاره کرد و گفت: اگر اقتصاد دولتی بود چنین مشکلاتی نداشتیم و الان دقیقا مشخص نیست اقتصاد چیست و حتی بخش خصوصی را رنجاندیم.

وی به بی اعتماد شدن مردم هم پرداخت و افزود: باید به مردم واقعیت های موجود را بگوییم اگر نمی توانیم امری را محقق کنیم شفاف به مردم اعلام کنیم که تا چه مقدار توانایی پیشرفت داریم.

نماینده تبریز درپایان از قول یک جانباز جنگ تحمیلی گفت: دیروز مهمان من یک جانباز جنگ تحمیلی بود و گفت شما را به خدا کاری کنید که دیگر نگویند جنگ جنگ!