یک نماینده اهل سنت مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که شکایت از بازیکن هتاک پرسپولیس را با جدیت پیگیری خواهد کرد.

محسن بیگلری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، اظهار داشت: متاسفانه شاهد بودیم که یکی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس توهینی به بزرگان اهل سنت انجام داد که برای ما جای تعجب بسیاری داشت.

وی افزود: در جایی که مقام معظم رهبری همواره بر وحدت اقشار مختلف جامعه اعم از شیعه و سنی تاکید می فرمایند و به صراحت فرموده اند شیعه ای که به یک اهل سنت توهین می کند، شیعه نیست و یا برعکس، چنین رفتاری به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

نماینده مردم سقز در خانه ملت تصریح کرد: به همین دلیل اعضای فراکسیون اهل سنت از این بازیکن خاطی در هر جایگاهی که قرار دارد، شکایت کرده و شکایت خود را با جدیت پیگیری می کنیم.

بیگلری گفت: مقام معظم رهبری توهین به بزرگان اهل سنت را حرام اعلام فرموده اند و در چنین شرایطی دیگر جای هیچ بحث و شک و شبه ای نیست و باید با این بازیکن خاطی برخورد قاطع صورت گیرد.

وی تاکید کرد: در شرایطی که دشمنان به دنبال مخدوش کردن وحدت ملت ایران هستند، چنین رفتاری جای تعجب دارد.

بیگلری ادامه داد: نمایندگان فراکسیون اهل سنت به نامه نگاری در این حوزه اکتفا نکرده و شکایت خود را با جدیت پیگیری می کنند.

وی در پایان درباره نتیجه شکایت نمایندگان اهل سنت مجلس از این بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرونده در حال طی مراحل قانونی است و هنوز نتیجه ای به ما اعلام نشده است.