عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس پیش بینی خود را در مورد وزرای پیشنهادی دولت برای سه وزارتخانه اقتصاد، صنعت و کار اعلام کرد.

محسن بیگلری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، اظهار داشت: به احتمال فراوان آقایان دژپسند، رحمانی و شریعتمداری از سوی دولت برای وزارتخانه های اقتصادی، صنعت و کار به مجلس معرفی می شوند.

وی افزود: به نظرم آقای دژپسند زمانی که به عنوان معاون سازمان برنامه و بودجه فعالیت می کرد، عملکرد دلسوزانه و مفیدی داشت.

این نماینده مجلس تصریح کرد: آقای رضا رحمانی در وزارت صنعت قائم مقام است و از سوی دیگر سه دوره نماینده مجلس بوده و به عنوان رییس کمیسیون صنایع تجربه خوبی دارد.

بیگلری گفت: رحمانی هم ساختار دولت را می شناسد و هم از نیازهای بخش خصوصی اطلاع دارد. از سوی دیگر با فضای مجلس و نحوه تعامل دولت و مجلس به خوبی آگاه است.

وی افزود: همچنین آقایان محسنی بندپی و محمد شریعتمداری نیز برای وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی مطرح هستند و امیدواریم رییس جمهوری قوی ترین گزینه را به مجلس معرفی کند. چرا که وزارتخانه بسیار حساسی است.

نماینده مردم سقز در خانه ملت در خصوص طرح دولت برای تفکیک وزارتخانه های صمت و راه و شهرسازی نیز گفت: معتقدم که این دو وزارتخانه بسیار عریض و طویل شده و باید آنها را کوچک کرد تا بتوانیم کارها را با ساماندهی بهتری انجام دهیم.