نایب رییس کمیسیون اصل نود گفت: ماجرای روز یکشنبه مجلس پیام واضحی برای دشمنان داشت و نشان داد که مجلس ایران هوشمندانه عمل می کند.

فرهاد تجری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج اظهار داشت: جلسه خوبی در روز یکشنبه برگزار شد و بر خلاف اینکه عده ای تصور می کردند، نمایندگان ایران در این جلسه با تنش های زیادی روبه رو خواهند بود، شاهد برگزاری جلسه ای آرام و هوشمندانه بودیم.

وی افزود: در یک سو برخی از همکارانم در مجلس معتقد بودند که تصویب CFT نیاز روز جامعه است و می تواند مشکلات مردم را کاهش دهد و به همین دلیل به آن رای مثبت دادند.

نماینده مردم قصر شیرین تصریح کرد: از سوی دیگر مخالفان نیز که اعتقاد داشتند تصویب این لایحه ابزاری را برای دشمنان فراهم می کند، نظر خود را در کمال آرامش بیان کردند و در نهایت نیز اکثریت مجلس به لایحه CFT رای مثبت داد.

تجری گفت: حال باید دید که شورای نگهبان چه نظری در مورد این لایحه دارد و مجلس ایران قانونمدار است و به قانون تن می دهد.

وی تاکید کرد: ماجرای یکشنبه در مجلس یک پیام آشکار برای دشمنان نیز داشت و این است که نمایندگان و دیگر نهادها در ایران هوشمند هستند و هوشمندانه عمل می کنند و اگر بخواهند بار دیگر بداخلاقی کرده و یا از این مصوبه سو استفاده کنند، هر لحظه می توانیم تصمیم دیگری اتخاذ کنیم.

تجری در پایان گفت: امیدوارم گام مثبت ایران در همراهی با سازمان ها و نهادهای بین المللی موجب شود که افکار عمومی جهان و دیگر کشورها بیش از گذشته دست از کینه و دشمنی با ملت ایران بردارند.