رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اهمیت جایگاه والای سپاه و حفظ این نهاد از اولویت های همه دوستان و یاران انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز با حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیدار کرد.

در این دیدار، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گزارشی از برنامه های جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای ارتقاء سطح آگاهی دینی پاسداران و بسیجیان ارائه کرد و با اشاره به سوابق پاسداران در علاقمندی به مباحث ایدئولوژیک از ابتدای انقلاب اسلامی، کوشش فعلی را در راستای افزایش بصیرت دینی آن‌ها، افزایش فضای معنوی در سپاه و دوری‌گزینی از وارد شدن به دسته‌بندی ها و جناح‌بندی های سیاسی عنوان کرد.

وی تاکید کرد: وظیفه سپاه پاسداران، حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی در برابر برنامه های دشمنان انقلاب است.

در ادامه، رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر اهمیت جایگاه والای سپاه، حفظ این نهاد را از اولویت های همه دوستان و یاران انقلاب اسلامی دانست و مراقبت از عظمت سپاه را در گرو رفتار سنجیده در همه امور و اطاعت کامل از تدابیر فرمانده معظم کل قوا و وارد نشدن به امور خرد و به خصوص به گروه ها و جناح‌های سیاسی درون نظام که موجب خدشه وارد شدن به موقعیت برجسته و ممتاز سپاه خواهد شد، برشمرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی بهره گیری از آثار شهید مطهری و سایر بزرگان حوزه اندیشه اسلامی را برای افزایش بنیه دینی و اخلاقی پاسداران، امری مطلوب دانست.