معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: دشمن با صرف هزینه‌های بالا در جنگ نرم برای آینده جوانان برنامه‌ریزی کرده و به آن هم امیدوار است و ما باید بصیرت و آگاهی خود را بالا برده و دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود مأیوس کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در مراسمی که به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت مقام سرباز در مرکز آموزش های هوایی شهید خضرایی برگزار شد، گفت: جوانان ما باید قدر این موقعیت سربازی را بدانند و آن را گامی اساسی و تاثیرگذار برای ورود به مراحل بعدی زندگی خود در نظر بگیرند.

وی افزود: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه ویژه به سربازان، «تقویت اعتماد به نفس و خودباوری در این عزیزان، ارتقاء سطح منزلت و قداست خدمت وظیفه عمومی در جامعه، الگوسازی مناسب برای جوانان سرباز و کمک برای رشد و ارتقاء هدفمند آنان»، در دستور کار محیط های سربازی قرار دارد.

امیر هادیان گفت: برای هر سرباز، افتخار است که بتواند در راه حفظ و صیانت از کشور خود قدم بردارد و امیدوارم شما عزیزان بتوانید روز به روز در این راه موفق‌تر باشید.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از یاد و خاطره شهدا یادآور شد: ما همواره وامدار شهدا هستیم و باید با عمل به باورهای آنها بتوانیم به آرمان‌های شهدای عزیز متعهد باشیم.         

وی با بیان این که دفاع مقدس سراسر غرور، حماسه و افتخار است، تصریح کرد: در ۸ سال دفاع مقدس که امام خمینی(ره) به عنوان ولی فقیه و فرمانده کل قوا آن‌ را رهبری کردند حتی یک وجب از سرزمین‌مان در اختیار متجاوزین قرار نگرفت و این مایه مباهات برای همه و حتی نسل های بعدی است.

امیر هادیان با اشاره به تهاجم فرهنگی از سوی دشمنان گفت: دشمنان ما با علم به اینکه در جنگ سخت نمی توانند دستاوردی داشته باشند به دنبال جنگ نرم و استحاله فرهنگی و دورکردن ملت بزرگ ایران اسلامی از قرآن و آموزه های دینی هستند.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش هدف اصلی دشمن در جنگ نرم را جوانان دانست و افزود: دشمن با صرف هزینه‌های بالا در جنگ نرم برای آینده جوانان برنامه‌ریزی کرده و به آن هم امیدوار است و ما باید بصیرت و آگاهی خود را بالا برده و دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود مأیوس کنیم.