ولایتی گفت: عربستان سعودی و امارات به نوکری آمریکا خواستند از پایگاه اهل بیت انتقام بگیرند و همدردی خود را با خانواده کسانی که عزیزان خود را از دست دادند ابراز می دادیم و جمهوری اسلامی جواب دندان شکن خواهد داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، علی اکبر ولایتی در جمع خبرنگاران گفت: دفاع مقدس از ابتکارات تاریخ اسلام و ایران است و با وجود خسارت های بسیاری که به کشور ما زد و ده ها هزار شهید داشتیم.وظیفه ماست همه ساله یادبود این دوران را گرامی بداریم.

رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد ضمن تسلیت به خانواده شهدای حادثه تروریستی اهواز گفت: در درجه اول همه انسانیم و کسانیکه این کار را کردند مانند معارضین حضرت امام حسین در کربلا هستند و کسی که کودک ۴ ساله را هدف گلوله قرار می دهد حتما انسان نیست. 

ولایتی گفت: ما ریشه اینها را می شناسیم و کارهای آنها نتیجه عکس می دهد.

وی در ادامه بیان کرد: عربستان سعودی و امارات به نوکری آمریکا خواستند از پایگاه اهل بیت انتقام بگیرند و همدردی خود را با خانواده کسانی که عزیزان خود را از دست دادند ابراز می دادیم و جمهوری اسلامی جواب دندان شکن خواهد داد. 

رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد همچنین در مورد تلاش آرامم و پومپئو برای دیدار با مقامات ارشد ایران، گفت: خواب آشفته آنها هرگز تعبیر نخواهد شد.

ولایتی تاکید کرد: امکان ندارد فروش نفت ایران به صفر برسد و غیر از آنکه ممکن است در اوایل مشکلی داشته باشیم آینده روشنی خواهیم داشت و می توانیم اقتصاد خود را نجات دهیم.

وی در مورد بیانیه ۱۲ ماده ای ایران به اروپا گفت: اروپایی ها تا کنون در سخن منفی نبودند و ما از آنها عمل را انتظار داریم.

رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد گفت: دنیای آینده دنیای تک قطبی نیست و اروپای متحد جز قدرت های دنیا آینده است و جهان اسلام قدرت بزرگ جهان خواهد بود.