دبیر کل حزب اراده ملت گفت: حادثه تروریستی اهواز تروریست خوب و بد را بار دیگر معنی کرد.

احمد حکیمی پور در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری موج، با اشاره به حادثه تروریستی اهواز اظهار داشت: متاسفانه بار دیگر خون تعدادی از هموطنان بیگناه ما به دست آلوده تروریست ها بر زمین ریخته شد.

وی افزود: حادثه تروریستی اهواز نشان داد که دشمنان ایران به اندازه ای حقیر و ذلیل هستند که توان رویارویی مستقیم با ملت ما را ندارند و به همین دلیل از پشت سر و به روی زنان و کودکان و افراد بی دفاع شلیک می کنند.

این فعال سیاسی تصریح کرد: تروریست ها نام خود را ایرانی می گذارند، اما در مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز شاهد بودیم که ملت ما فاصله خود را تروریست ها همواره حفظ کرده و آنها هیچ وجه مشترکی با مردم ایران ندارند.

حکیمی پور با انتقاد از رفتار دوگانه مجامع بین المللی مدعی دفاع از حقوق بشر در غرب گفت: تکلیف کاخ سفیدنشین ها و رژیم صهیونیستی و حکومت های دست نشانده منطقه ای معلوم است، گلایه ما از مجامع بین المللی و کشورهای اروپایی است که یا در برابر این حادثه دردناک سکوت کرده و یا در رسانه های خود از به کار بردن عنوان تروریست برای جنایتکاران حادثه اهواز خودداری می کنند.

نظر حکیمی پور درباره حادثه تروریستی اهواز

وی بیان داشت: حادثه تروریستی اهواز بار دیگر عنوان تروریست خوب و بد را معنی کرد. به عبارتی اگر یک اقدام تروریستی به نفع غربی ها باشد، از آن دفاع کرده و اگر این کار به ضرر منافع آنها تمام شود، با شدت آن را محکوم می کنند.

دبیر کل حزب اراده ملت تصریح کرد: امروز که ما شرایط منطقه و جهان را می بینیم، بار دیگر ضرورت اتحاد و همدلی و وحدت را درک می کنیم و باید بدانیم که اگر متحد نبوده و زمینه اصلاح مشکلات را در داخل فراهم نکنیم، خارجی ها به فکر ما نخواهند بود.

حکیمی پور در پایان با تقدیر از مردم فداکار استان خوزستان گفت: مردم خوزستان اعم از فارس و لر و عرب و شیعه و سنی همواره در صف نخست دفاع از ایران بوده اند و لایق آن هستند که بهترین خدمات رسانی از سوی دولت به آنها انجام شود و امیدواریم دولت و دستگاه های مسوول بیش از گذشته برای رفع مشکلات مردم فداکار خوزستان تلاش کنند.