پس از جمع آوری بنرهای جنجالی که به بهانه فرارسیدن ایام عزاداری سیدالشهدا (ع) در خیابان نیاوران نصب شده بود، این بنرها در مراسم تشییع شهدای تازه تفحص شده دفاع مقدس بار دیگر به خیابان ها بازگشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، در تاریخ بیست و یکم شهریور ماه و همزمان با نخستین روز ماه محرم، خبری در خبرگزاری موج منتشر شد مبنی بر اینکه جمع آوری بنرهای جنجالی یک هیات مذهبی در منطقه نیاوران تهران، با جنجال آفرینی های بسیاری در فضای مجازی روبه رو شده است.

ماجرا از این قرار بود که با آغاز ماه محرم و شروع فعالیت هیات مذهبی برای برگزاری مراسم عزاداری حسینی (ع) یک هیات مذهبی در منطقه نیاوران تهران اقدام به چاپ و نصب چند بنر حاوی شعارهای جنجالی کرد که همان زمان این بنرها جمع آوری شد.

بنرهای جنجالی بار دیگر به خیابان ها بازگشت

جمع آوری پارچه نوشته های فوق با جنجال آفرینی عده ای در فضای مجازی روبه رو شده و برخی نیز انتقادهایی را مطرح کرده اند.

با دقت در مطالب مندرج در پارچه نوشته های فوق، در می یافتیم که این مطالب جنجالی بوده و بیش از آنکه به مراسم عاشورای حسینی (ع) ارتباط داشته باشد، از نظر سیاسی تحریک آمیز است.

بنرهای جنجالی بار دیگر به خیابان ها بازگشت

حال اسنادی در اختیار خبرنگار موج قرار گرفته که نشان می دهد، همان بنرهایی که از خیابان ها جمع آوری شده بود،  اینبار در مراسم تشییع پیکرهای پاک و مطهر شهدای تازه تفحص به خیابان ها بازگشته است.

هنوز مشخص نیست که این بنرها را کدام فرد و یا نهادی تولید، در خیابان نیاوران تهران نصب و پس از جمع آوری مجددا به آنها دسترسی پیدا کرده و به خیابان ها آورده است.

از سوی دیگر مشخص نیست که پس از جمع آوری بنرهای جنجالی، چرا این اقلام معدوم نشده و مجددا در اختیار افراد قرار گرفته است.

بنرهای جنجالی بار دیگر به خیابان ها بازگشت