عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: نگاه مدیران باید حسینی شود تا بتوانیم از بحران های فعلی عبور کنیم.

حمیدرضا ترقی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، اظهار داشت: کشور در ماه های اخیر در شرایط سختی به ویژه در حوزه اقتصادی قرار گرفته است و مردم با مشکلات معیشتی بسیاری روبه رو هستند.

وی افزود: همانطور که رهبری معظم انقلاب اسلامی فرمودند، بخش مهمی از ریشه مشکلات مربوط به بی تدبیری ها و بی توجهی ها در حوزه مدیریتی است و اگر مدیریت انقلابی در کشور حاکم شود، بسیاری از معضلات و کاستی های امروز را شاهد نخواهیم بود.

این نماینده ادوار مجلس تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم بحران ها را مدیریت کنیم، باید روحیه انقلابی داشته و از مدیرانی در حوزه های مختلف استفاده کنیم که حسینی باشند و نگاه حسینی داشته باشند.

ترقی گفت: ما با الگوبرداری از قیام سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) در عاشورا، توانستیم بحران های بسیار بزرگتری را مانند دوران دفاع مقدس مدیریت کرده و با ارتش رژیم بعث عراق که از سوی بیش از 40 کشور به صورت رسمی حمایت می شد، مبارزه کرده و در برابر متجاوزان مقاومت کنیم.

وی تاکید کرد: چرا نباید امروز بتوانیم با الگوبرداری از مکتب عاشورا و بهره مندی از مدیران حسینی و مدیریت عاشورایی، به جنگ مشکلات برویم و از این بحران عبور کنیم؟

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افزود: متاسفانه در حوزه مدیریت کشور از فرهنگ عاشورا و مکتب عاشورای حسینی (ع) دور شده ایم و همین امر موجب بروز بسیاری از ناهنجاری ها و کاستی ها است.

ترقی در پایان گفت: اگر می خواهیم مشکلات را با موفقیت پشت سر بگذاریم، باید با احیای ارزش های اصیل انقلاب اسلامی، مدیرانی را انتخاب کنیم که با مکتب عاشورا بیگانه نباشند.