نماینده قروه در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم کردستان هیچ قرابتی با تروریست ها ندارند.

علی محمد مرادی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، اظهار داشت: مردم کرد اصلی ترین قوم ایرانی هستند و هرگز حاضر نیستند ذره ای به منافع ملی کشور آسیب برسد.

وی افزود: تقدیم هزاران شهید و جانباز در طول دوران دفاع مقدس و دفاع از ایران و انقلاب طی سال های اخیر نشان می دهد که مردم کرد همواره در دفاع از ایران عزیز آمادگی ایثار و از خودگذشتگی را داشته اند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: متاسفانه دشمنان ایران می خواهند با اختلاف افکنی و تفرقه اندازی اهداف شوم خود را پیگیری کنند، اما باید بدانند که مردم کردستان هیچ قرابتی با دشمنان ایران و به ویژه گروهک های تروریستی ندارند.

مرادی گفت: هر زمانی که کوچک ترین تهدیدی برای ایران ایجاد شده است، این مردم کردستان بوده اند که در صف مقدم دفاع از کشور حضور یافته و امروز نیز اگر کوچک ترین تهدیدی ایجاد شود، بار دیگر شاهد از جان گذشتگی جوانان کرد خواهیم بود.

وی با اشاره به برخی از مشکلات و کاستی ها در زندگی مردم به ویژه در حوزه معیشتی گفت: انتظار داریم مسوولان توجه بیشتری به استان کردستان داشته باشند و چرا که این مردم شایسته خدمات رسانی بیشتر هستند.

نماینده قروه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته اقدامات بسیار خوبی در حوزه توسعه استان کردستان انجام شده و می شود، اما این اقدامات کافی نیست و انتظار داریم مسوولان و دولت مردان بیش از گذشته در راه توسعه و آبادانی کردستان گام بردارند.

بیشتر بخوانیم:

شلیک 7 موشک به محل جلسه سران تروریست‌ها توسط ایران انجام شد