نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر امور خارجه به کریمی قدوسی قانع شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه، 11 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی از پاسخ‌های محمدجواد ظریف در حوزه‌های باند نیویورک، حضور دوتابعیتی‌ها در هیات مذاکرات هسته‌ای و همچنین سفر به پاریس همزمان با برگزاری اجلاس منافقین با 67 رأی موافق، 119 رأی مخالف و 9 رأی ممتنع از مجموع 206 نماینده حاضر قانع شدند.

پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بنابراین مجلس سوالات آقای کریمی قدوسی را تأیید نمی‌کند و از پاسخ‌های وزیر امور خارجه قانع شدند.

گفتنی است یکی از سوالات مطرح از سوی جواد کریمی قدوسی در حوزه ماهیت باند نیویورک و نقش وزیر امور خارجه در شکل‌گیری آن بوده که به عقیده نماینده سوال کننده راه نفوذ آمریکا را در ایران انقلابی و اسلامی باز می‌کند.

شایان ذکر است سوال دیگری که از سوی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قرائت شد در حوزه این بود که چگونه و از چه طریقی4 نفر دوتابعیتی در تیم کارشناسی و هیئت مذاکرات هسته‌ای نفوذ کردند و سوال آخر نیز در حوزه این بوده که چرا بدون برآورد اطلاعاتی و امنیتی همزمان با برگزاری اجلاس منافقین و دشمنان جمهوری اسلامی در پاریس به کشور فرانسه سفر می‌کنید و همچنین به صدا و سیما اجازه حضور در جلسه را نمی‌دهید.