رئیس سازمان بسیج مستضعفین خطاب به رئیس‌جمهور گفت: شما اگر بخواهید تنها نیستید، راه را باز کنید، ظرفیت بسیج در اختیار شماست.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز یک شنبه 4 شهریور در اجلاس شهدای اصناف، کارمندان و کارگری در استان البرز از مسئولین به خاطر برگزاری این اجلاس در مسجد تشکر کرد و گفت: شعار مسجد محوری باید در عمل محقق شود و مسجد همانند قبل باید محور انجام برنامه ها باشد.

وی در ادامه به ایستادگی شهدا در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: شهدا به ما راه ایستادگی و استقامت را آموختند و خواست خداوند بود که شهدای دوران دفاع مقدس به شهدای مدافع حرم پیوند بخورند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: هدف از برگزاری چنین اجلاسیه هایی نشستن پای مکتب شهداست. همانطور که در دوران دفاع مقدس رزمندگان تا پای جان ایستادگی کردند و ما هم اگر شاگردان خوبی باشیم راه را ادامه داده و در مقابل مشکلات ایستادگی می کنیم.

سردار غیب پرور گفت: مشکلات اقتصادی جامعه فزونی یافته اما بین پاسداری از اصل انقلاب و انتقاد فرق است، مردم پای این انقلاب که ادامه قیام امام حسین علیه السلام است ایستاده اند و تردیدی نداشته و ندارند.

دولت را تنها نگذارید

سردار غیب پرور با اشاره به صحبت دیروز رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه «دولت را تنها نگذارید» گفت: بیش از یک سال است که به شما اعلام آمادگی و همکاری کرده‌ایم، نامه زده و در تریبون‌های مختلف اعلام کرده‌ایم ولی پاسخی دریافت نکرده‌ایم!

راه بسته است، راه را باز کنید

وی در همین رابطه افزود: شما اگر بخواهید تنها نیستید؛ فرهیختگان بسیج در اصناف، پزشکی و صنعت و اقشار مختلف بسیج در خدمت شما هستند، اما راه بسته است، راه را باز کنید بسیج متعلق به نظام و نسخه شفابخش است. شما بخشی از توانایی بسیج را در عرصه سازندگی و در زلزله کرمانشاه دیده اید و مردم حلاوت خدمت رسانی بسیج را چشیده اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه ضمن تشکر از سازمان تعزیرات و قوه قضاییه گفت: در دو هفته گذشته بسیج به موضوع احتکار کالاهای اساسی ورود کرده و همه نتایج آن را دیدند، اما هنوز مبارزه ادامه دارد و مسئولان باید تا رسیدن کالاهای احتکار شده به دست مردم تلاش خود را ادامه دهند.

سردار غیب پرور در پایان ضمن داعشی خواندن احتکار کنندگان گفت: کسانی که کالاهای مورد نیاز مردم را احتکار می کنند همانند داعش هستند و به مردم رحم نمی کنند ولی در مقابل اصناف و بازاریان ما غیرتمند و دلسوز مردم هستند و نقش خود را در به ثمررساندن انقلاب اسلامی و کمک به دفاع مقدس به خوبی ایفا کردند.