عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از عدم ارائه اسامی مدیران و مسئولان دو تابعیتی و دارای گرین کارت به نمایندگان مجلس انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس در پایان جلسه علنی امروز دوشنبه 29 مرداد و در تذکر شفاهی با اشاره به قرائت گزارش نهایی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص مسئولان و مدیران دو تابعیتی و دارای گرین کارت در جلسه علنی روز گذشته اظهار داشت: دیروز من در تذکری خواستار آن شدم که اسامی این افراد در اختیار نمایندگان قرار بگیرد که آقای لاریجانی رئیس مجلس پاسخ داد که وزارت اطلاعات این اسامی را به ایشان داده و وی آن را به کمیسیون امنیت ملی داده است و می توانیم از این کمیسیون بگیریم.

وی افزود: از دیروز تا امروز، من دو بار به کمیسیون امنیت ملی مراجعه کردم اما گفتند ما فهرستی نداریم و حتی آقای فلاحت پیشه رئیس کمیسیون هم گفت ما فهرستی در اختیار نداریم و خود شما در صحن به رئیس جلسه بگویید.

تعداد مدیران دوتابعیتی زیاد است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: وقتی طبق گزارش کمیسیون امنیت ملی، وزارت اطلاعات گفته است که تعداد این افراد زیاد است اما وقتی مصادیق برای ما روشن نیست و در تاریکی حرکت می کنیم، نمی توانیم تصمیم گیری درستی داشته باشیم.

سلیمی ادامه داد: این هم مانند اسامی دریافت کنندگان ارز یا بدهکاران کلان بانکی شده است؛ مثلا می گویند ۱۱۰ هزار میلیارد تومان معوقات بانکی در دست ۱۰۸ نفر است، اما اینکه اینها چه کسانی هستند ما خبر نداریم.