رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دولت با رویکرد انقلابی وارد کارزار اقتصادی شود و اجازه ندهد اقتصاد کشور و معیشت مردم بیش از این دچار تلاطم شود.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز شنبه 13 مرداد و در جمع مسئولین بسیج اقشار و بسیج وزارتخانه ها اظهار کرد: مسئولان دولتی باید باور کنند که دشمن جنگ اقتصادی را شروع کرده و انتظار ملت این است که دولت نیز آرایش جنگ اقتصادی به خود بگیرد.

وی افزود: ما همانگونه که برادرانه از قوه قضائیه خواستیم تا در مقابل مفسدان اقتصادی برخورد قاطعانه و انقلابی داشته باشند، از برادران خود در دولت هم می‌خواهیم که با رویکرد انقلابی وارد کارزار اقتصادی شوند و اجازه ندهند اقتصاد کشور و معیشت مردم بیش از این دچار تلاطم گردد.

غیب پرور/ تکریم ومعارفه مسئول سازمان بسیج دانشجویی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به فشارهای اقتصادی که دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب به ملت ایران وارد آورده است، گفت: مردم در دهه ۶۰ وقتی مسئولان را کنار خود می‌دیدند فشارها را تحمل می‌کردند و اکنون نیز مسئولان باید در مشکلات موجود کنار مردم قرار گیرند و به حل مشکلات آنان بپردازند.

عده‌ای با دلالی و اخلال در اقتصاد کشور بر مشکلات مردم می‌افزایند

سردار غیب پرور ‌در ادامه خاطرنشان کرد: در حالی که عده‌ای محدود با دلالی و اخلال در اقتصاد کشور بر مشکلات مردم می‌افزایند، انتظار از دستگاه‌های نظارتی آن است که با هماهنگی و هم‌افزایی در برخورد با مفسدان اقتصادی تعلل نکنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان بار دیگر بر آمادگی بسیج برای همکاری و کمک به دولت تاکید کرد و گفت: ما بارها به مسئولان دولتی اعلام کردیم که بسیج با ظرفیت عظیمی که در اختیار دارد می‌تواند به دولت در حوزه‌های مختلف کمک کند و معتقدیم اگر دولت از این ظرفیت عظیم مردمی استفاده کند قطعا مشکلات کشور بسیار سریعتر و کم هزینه‌تر برطرف خواهند شد.