قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: طبیعتا مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند ولی بدیهی است این مردم سلحشور متدین و ولایتمدار تحت تاثیر القائات دشمن قرار نمی‌گیرند و خط و مسیرشان هرگز در مسیر اغتشاشگران قرار نخواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران فشار اقتصادی و فشار روانی را طراحی دشمن برای شرایط فعلی کشور عنوان و خاطرنشان کرد: قطعا مسئولین موظفند در همه رده‌ها و قوای سه گانه مطالبات مردم را پاسخ دهند. باید توجه داشته باشیم که مطالبات مردم به حق است و مشکلات اقتصادی کمرشکن است ولی بدانیم که این توطئه دشمن است و بعضا شاهد همراهی نااهلان در داخل و اخلالگران با آنها هستیم.

وی ادامه داد: بخش عمده آنچه ما شاهدیم فشار روانی است. بسیاری از گرانی‌های این ایام ارتباطی به بیرون کشور ندارد و فشار روانی است. طبیعتا مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند ولی بدیهی است این مردم سلحشور متدین و ولایتمدار تحت تاثیر القائات دشمن قرار نمی‌گیرند و خط و مسیرشان هرگز در مسیر اغتشاشگران قرار نخواهد گرفت.

لطفی در ادامه یادآور شد: مردم باور دارند که نظام اسلامی و جمهوری اسلامی آن چیزی است که امام راحل فرمودند و حفظ جمهوری اسلامی از اوجب واجبات است و از نماز هم واجب‌تر است. چرا که بحث حفظ اسلام مطرح است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: در فتنه سال ۸۸ بر اساس هجمه به یک آرمان انقلاب اسلامی شعار می‌دادند «نه غزه، نه لبنان» و در دیماه سال ۹۶ هم شعارها در تقابل با اسلام «نه اسلام، نه قرآن» بود، پس بدیهی است حفظ جمهوری اسلامی یعنی حفظ اسلام و قرآن به این معنا که اگر اسلام و قرآن بود نماز هم به پا خواهد شد.

وی در پایان اظهار کرد: وظیفه همگان بصیرت روزافزون و حضور پرشورتر از قبل در صحنه و مشت محکم به استکبار و ایادی داخلی آن است. ان‌شاءالله که با هدایت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری آینده‌ای درخشان را شاهد خواهیم بود.