نماینده مجلس در نشست غیر علنی پارلمان با جهانگیری، به نشانه اعتراض به عملکرد دولت در حوزه های اقتصادی، جلسه را ترک کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در خانه ملت به نشانه اعتراض به عملکرد دولت در بحث کنترل بازار، رفع مشکلات مردم، حل مشکلات مرزنشینان و عدم توجه کافی به معضلات مربوط به ‌آب نشست غیر علنی مجلس با حضور معاون اول رئیس جمهور را ترک کرد.

وی پس از ترک نشست غیرعلنی مجلس در اعتراض به عملکرد دولت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در بیان جزئیات ترک صحن از سوی خود گفت: جهانگیری معاون اول رئیس جمهور است اما حتی برای دو، سه روز هم نتوانست قیمت ارز را طبق قیمت اعلامی خود یعنی 4200 تومان نگه دارد.

خضری با گلایه از رئیس جمهور به دلیل عدم حضور در جمع نمایندگان برای بررسی مشکلات اقتصادی گفت: دیگر در شرایط فعلی آقای جهانگیری نمی‌تواند پاسخگوی نمایندگان باشد و شخص آقای روحانی باید در جمع نمایندگان حاضر شود. 

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات عدیده مردم در حوزه اقتصادی و مشکلات مرزنشینان و کوله‌ بران اظهار داشت: اگر سه‌شنبه رئیس جمهور به مجلس نیاید ما از ابزارهای قانونی خود برای فشار به دولت به منظور رفع مشکلات مردم استفاده خواهیم کرد.

وی به رئیس جمهور توصیه کرد که به جای رفتن به تله‌ کابین توچال به جمع نمایندگان مردم و خود مردم برود تا از مشکلات آنها آگاه شود.

خضری همچنین با تأکید بر اینکه امروز مردم مشکلات عدیده اقتصادی دارند، خاطرنشان کرد: انتظار ما این است که دولت در این زمینه گام‌های جدی بردارد و مجلس حاضر است تمامی توان خود را برای رفع مشکلات مردم به کار گیرد اما شاهدیم آن طور که باید و شاید اقدامی برای رفع این مشکلات صورت نمی‌گیرد.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس با اشاره به سؤال نمایندگان از رئیس جمهور درباره مسائل اقتصادی گفت: دو بار این سؤال کلید خورد  اما به دلیل پس گرفتن امضا از دستور کار خارج شد. حال ما می‌خواهیم حق مردم را بگیریم به همین دلیل از تمامی ابزارهای قانونی خود استفاده خواهیم کرد.