رئیس مجلس ضمن تشکر از رهنمودهای رهبر انقلاب در دیدار نمایندگان با ایشان گفت:‌ کمیسیون‌ های مجلس، رهنمود های مقام معظم رهبری را نصب‌ العین خود قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری موج، علی لاریجانی رئیس مجلس در آغاز نشست علنی امروز  یکشنبه، ضمن تشکر از رهنمود های رهبر انقلاب در دیدار نمایندگان با ایشان اظهار داشت: در این دیدار رهبر معظم انقلاب رهنمود های مهمی را فرموده و ما هم از ابراز محبت ایشان و هم از رهنمود های غنی و کارآمد ایشان بسیاری برای همه کمیسیون‌ ها و مرکز پژوهش‌ های مجلس و همچنین دیوان محاسبات راهگشا بود.

وی افزود: از همه کمیسیون‌ ها می‌خواهم که فرمایشات رهبر معظم انقلاب را نصب‌ العین خود قرار دهند و در قانون‌ گذاری و نظارت آن را لحاظ کنند.

لاریجانی با اشاره به درگذشت حجت‌ الاسلام علی‌اکبر حسینی خاطرنشان کرد: رحلت این عالم پارسا را به خانواده و شاگردان ایشان تسلیت عرض می‌کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: حجت‌ الاسلام حسینی در مدتی هم نماینده مجلس بودند و چه در مجلس و چه در مسائل مربوط به جوان‌ها انسان خدومی بودند و زحمت می‌کشیدند برای آن سفر کرده از خداوند متعال علو درجات را خواهانیم.