فرمانده هوانیروز ارتش گفت: هم افزایی و تعامل هوانیروز ارتش و سپاه موجب بازدارندگی در برابر دشمنان نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش در نشست مشترک با فرمانده هوانیروز سپاه که امروز شنبه در ستاد ارتش برگزار شد، گفت: هوانیروز ارتش در راستای تدابیر فرماندهی کل قوا و تاکید سلسله مراتب فرماندهی ارتش همایش هم افزایی و تعامل هوانیروز ارتش و سپاه را برگزار خواهد کرد.

وی تصریح کرد: هدف از این دیدار بررسی راه های  انتقال تجربیات هوانیروز ارتش و هم افزایی در حوزه بالگردی، آموزش، تعمیر و نگهداری، شبیه ساز بود.

قربانی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) مبنی بر اینکه نیرو های مسلح باید ید واحده باشند، تاکید کرد: هم افزایی و تعامل هرچه بیشتر هوانیروز ارتش و سپاه موجب بازدارندگی در برابر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده هوانیروز ارتش خاطرنشان کرد: طرح و اهداف نهایی همایش هم افزایی و تعامل ارتش و سپاه در هوانیروز ارتش تدوین شده  و پس از تایید اجرایی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه هم افزایی و اتحاد هوانیروز ارتش و سپاه ادامه دار خواهد بود بیان کرد: همایش مذکور در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای عملیات مرصاد که جانفشانی و رشادت های خلبانان هوانیروز نقش تعیین کننده ای در پیروزی این عملیات داشت، برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش اعضای هیأت رئیسه، فرماندهان گروهای بالگردی فتح، سیدالشهدا و فرمانده مرکز آموزش عالی هوانوردی هوانیروز سپاه در این نشست شرکت کردند.