رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس پس از دیدار با رهبر انقلاب طی نامه‌ای بیانات روح بخش وی درخصوص مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی را دمیدن جان و نیرویی دوباره در کالبد این مرکز دانست.

به گزارش خبرگزاری موج، پس از دیدار روز چهارشنبه نمایندگان و کارمندان مجلس با رهبر انقلاب و بیانات مشفقانه و داهیانه معظم‌ له و همچنین بذل عنایت ایشان نسبت به مرکز پژوهش‌ های مجلس، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌ های مجلس به رهبر انقلاب نامه نوشت.

متن کامل نامه کاظم جلالی محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

محضر مبارک حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی

رهبر معظم انقلاب اسلامی

سلام‌علیکم و رحمه‌الله

احتراما به استحضار می‌رساند که بیانات روح‌ بخش حضرتعالی درخصوص مرکز پژوهش‌ های مجلس شورای اسلامی و بذل عنایت به فرزندان خویش در دیدار اخیر نمایندگان ملت و کارکنان مجلس، جان و نیرویی دوباره در کالبد این مرکز دمید و ما اعتماد حضرتعالی را بزرگترین سرمایه خویش می‌دانیم و در سایه این اعتماد و نگاه نافذ و امیدوار کننده با انگیزه‌ ای قوی‌ تر و با روحیه‌ ای جهادی و انقلابی در مسیر تحقق ارزش‌ های متعالی انقلاب اسلامی به خصوص در مجلس شورای اسلامی تلاشی دو چندان را بکار خواهیم گرفت و به نیکی واقفیم که آن سخنان ارزشمند و نگاه مثبت حضرت مستطاب عالی به مرکز پژوهش‌ ها، مسئولیت ما را بیشتر از گذشته نمود تا به ارتقای کیفی اقداماتمان بیش از پیش توجه نماییم و گام‌هایمان را با صلابت بیشتر برداریم.

در پایان بر خود واجب می‌دانم تا مراتب سپاسگزاری و قدرشناسی مدیران، پژوهشگران و همه کارکنان مرکز پژوهش‌ های مجلس شورای اسلامی را به محضر مبارکتان اعلام نمایم. دوام توفیقات و طول عمر با عزت حضرتعالی آرزوی ماست.

کاظم جلالی