معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: پس از بررسی مسوولان امنیتی در خصوص ارسال پیامک‌های تهدید آمیز به نمایندگان مجلس ردپای یک خانم در بخشی از پیامک‌ ها مشاهده شد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد رحیم نوروزیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی، در اولین نشست خبری خود با اصحاب رسانه درباره منشا پیامک‌هایی که در روز بازی ایران و اسپانیا به کافی‌ شاپ‌ داران ارسال شده بود، گفت: بر اساس صلاحدید و مصوب شورای تامین، تعطیلی کافی‌ شاپ‌ ها را شورای تامین نیز تصویب نکرده است.

وی ادامه داد: همچنین شورای تامین عملیاتی کردن این کار را نیز درست نمی‌داند، چرا باید شاهد تعطیلی این اماکن باشیم، مگر حکومت نظامی است؟

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: یکی از خبرنگاران به ما اعلام کرد که پیامکی از سوی اتحادیه به دستور اماکن صادر شده که اگر اماکن این کار را کرده باشد اشتباه کرده است.

نوروزیان عنوان کرد: اما بعد از این ماجرا متوجه شدیم که منظور اماکن چیز دیگری بوده و به دنبال این بوده که در چند خیابان مشخص به محض اتمام بازی تجمعی صورت نگیرد و حالت یک توصیه گوشزد شده است.

وی در پاسخ به سوال دیگری درخصوص منشا ارسال پیامک‌ های تهدیدآمیز به نمایندگان مجلس بیان کرد: همکاران امنیتی ما در خصوص ارسال پیامک‌ ها به نمایندگان مجلس پیگیری‌ های را انجام دادند و یک خانم را شناسایی کردند که بخشی از پیامک‌ ها از ناحیه این فرد ارسال شده که با پیگیری‌ های بیشتر در این رابطه اطلاع رسانی خواهیم کرد.

خبر تکمیل می‌شود...