به دعوت امیر قربانی، اعضای هیات رئیسه، فرماندهان گروه‌ های بالگردی فتح و سید الشهدا و فرمانده مرکز آموزش عالی هوانوردی هوانیروز سپاه با فرماندهان هوانیروز ارتش دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، به دعوت رسمی امیر قربانی فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران، اعضای هیئت رئیسه، فرماندهان گروه‌ های بالگردی فتح و سید الشهدا و فرمانده مرکز آموزش عالی هوانوردی هوانیروز سپاه پاسداران در ستاد فرماندهی هوانیروز ارتش حضور یافته و به تبادل نظر و همفکری برای هم‌ افزایی و هماهنگی در اجرای هر چه بهتر ماموریت‌ ها و آمادگی بیشتر با مسئولین آن فرماندهی پرداختند.  

سردار رحمانی فرمانده هوانیروز سپاه با اشاره به تدابیر مقام معظم رهبری در خصوص هم افزایی هرچه بیشتر نیرو های مسلح تاکید کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و به خصوص ارتش و سپاه با یک اتحاد مثال زدنی نقشه‌های شوم دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را نقش بر آب خواهند کرد.  

وی ادامه داد: امید است در سایه لطف و توجهات مقام معظم رهبری هوانیروز ارتش و سپاه با قدرت بتوانند در کنار یکدیگر و با محبت و همدلی مشت محکمی بر دهان دشمنان قسم خورده نظام اسلامی و به خصوص استکبار جهانی و ایادی منطقه‌ ای اش بکوبند.