فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از ایستگاه‌های اطلاعاتی نداجا در بوشهر بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش صبح امروز چهارشنبه در ادامه ماموریت بازدید از ناوگان جنوب غرب نداجا که از شمال خلیج فارس تا تنگه هرمز امتداد دارد، ضمن ارزیابی عملیاتی پایگاه های عملیاتی و ایستگاه‌ های اطلاعاتی دریایی مستقر در خرمشهر، جزیره خارک و پایگاه دریایی بوشهر،  از ناوتیپ شهدای هفتم آذر بوشهر بازدید و از نزدیک میزان آمادگی رزمی یگان های شناور را ارزیابی کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع مهندسان و عوامل فنی کارخانجات کشتی سازی پایگاه دریایی بوشهر، توانایی متخصصان داخلی در تعمیر، نگهداری و بهینه سازی سامانه‌ های پیچیده یگان‌های شناور رزمی را از دستاورد های بزرگ انقلاب دانست و بر کار انقلابی و مدیریت جهادی برای دستیابی به آرمان های بزرگ انقلاب تاکید کرد.

خانزادی در بازدید از ایستگاه‌ های اطلاعاتی نداجا، اشراف و تسلط اطلاعاتی نداجا از شمال خلیج فارس تا تنگه هرمز، دریای عمان و اقیانوس هند را از توانمندی‌ های مهم نداجا عنوان کرد و اشراف اطلاعاتی را چشم فرماندهی در عملیات توصیف کرد.

گفتنی است دریادار خانزادی در ادامه بازدید از یگان‌ های ناوگان جنوب غرب نداجا با سرکشی به بیمارستان نیروی دریایی مستقر در بوشهر ضمن بررسی مشکلات درمانی، از برخی بیماران بستری عیادت و دلجویی کرد.