معاون بین‌الملل ستادکل نیروهای مسلح، برگزاری کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان را نشان دهنده اراده و همگرایی کشورها برای برقراری ارتباط، صلح و ثبات منطقه‌ای و جهان دانست.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار نظامی امروز شنبه 15 اردیبهشت ضمن شرکت در چهاردهمین نشست کمیسیون مشترک نظامی جمهوری اسلامی ایران و عمان به ایراد سخنرانی پرداخت.

سردار قدیر نظامی معاون بین‌الملل ستادکل نیروهای مسلح،  در حاشیه برگزاری اولین دور مذاکرات کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این نشست قرار است روند روابطی که طی سال های گذشته بین ما و عمان وجود داشته، مورد ارزیابی قرار گیرد. همچنین مذاکراتی درباره روابط نظامی - امنیتی دو کشور در سال آینده انجام می‌شود.

سردار نظامی

وی ادامه داد: کمیسیون مشترک نظامی ایران و عمان از پایدارترین کمیسیون‌های مشترک نظامی در منطقه است که توانسته‌ایم طی سال های برگزاری، روابط بین دو کشور را توسعه دهیم.

سردار نظامی در پایان تاکید کرد: با توجه به شرایط جهان اسلام و منطقه، ارتباط کشورهای اسلامی بسیار تعیین کننده است. با توطئه‌هایی که از طرف دشمنان اسلام و به خصوص آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ایجاد تفرقه در جهان اسلام وجود دارد، برگزاری چنین کمیسیون‌هایی نشان دهنده اراده و همگرایی کشورها برای برقراری ارتباط، صلح و ثبات منطقه‌ای و جهان است.