فرمانده کل ارتش گفت: ارتش در مساله حمایت از کالای ایرانی پیشرو است و خرید اجناس خارجی که مشابه داخلی دارند در ارتش ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه راهیان نور نیروی هوایی ارتش در پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول در خصوص حمایت از کالای ایرانی گفت: ارتش در این موضوع پیشرو است. ما پیش از این نیز از منویات فرمانده معظم کل قوا آگاهی داشتیم و چندین سال است که خرید جنس خارجی که مشابه داخلی دارند در ارتش ممنوع شده است.

فرمانده کل ارتش گفت: خرید اجناس خارجی که مشابه داخلی دارند در ارتش ممنوع است.همچنین به دلیل نوع کاری که ارتش دارد، تکیه به توان داخلی از مدت ها پیش آغاز شده است.

وی افزود: ما اگر بخواهیم به تجهیزات خارجی هم اتکا کنیم، خارجی ها این تجهیزات را به ما نمی دهند و این مسئله سال هاست که وجود دارد. همین باعث شده است که ما برای دفاع از کشور به توان خودمان و نیروهای متخصص داخلی تکیه کنیم. با این حال نامگذاری امسال یک تکلیف قطعی و مضاعف برای ماست که این روند را چه در زمینه تجهیزات دفاعی و چه ملزومات غیردفاعی جدی تر پی بگیریم و حتما این کار را انجام خواهیم داد و این امر برای ارتش کار نشدنی و دشواری نیست.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج