حجت الاسلام ابوترابی فرد گفت: راهکار مناسب این است که دانشگاهیان معضلات مسئولان اجرایی را رصد و راه حل های مبتنی بر علم ارائه کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، در همایش اساتید بسیجی دانشگاه تهران که در تالار ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار شد، حجت الاسلام ابوترابی فرد گفت: راهبرد مناسب این است که دانشگاهی ها معضلات مسئولان اجرایی را رصد کنند و با ارائه راه حل های مبتنی بر علم، برای برون رفت از تنگناها اقدام کنند.

وی افزود: در کوران های سخت همه جامعه باید با هم باشند زیرا عوامل اختلافات فکری، فرهنگی و سیاسی فراوان است و باید در کنار هم باشیم. هدف اساتید باید پاسخ به نیازهای مردم باشد. افراد جامعه بر طبق آموزه های قرآن موظف به صبر هستند. صبر به معنای سکون نیست بلکه باور به استقامت در رسیدن به اهداف است.

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: بدون گوهر صبر پیروزی به دست نمی آید و تنها افرادی در حوزه های علمی به موفقیت می رسند که اهل صبر باشند.

حجت الاسلام ابوترابی فرد تصریح کرد: یکی از علل موفقیت برادر اینجانب در زمان اسارت این اصل محوری بود که در اسارت هم حتی یک نفر نباید جا بماند، لذا افرادی که انقلابی بودند ته صف بودند تا کسی جا نماند. اگر صبرمان در زمان ۸ سال دفاع مقدس کمتر از دشمن بود، امروز نام و نشانی از انقلاب اسلامی وجود نداشت اما به واسطه رهبری امام خمینی و حمایت مردم ثابت قدم ایران، این پیروزی به دست آمد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج