سامانی با اشاره به برنامه دولت تدبیر و امید برای حضور بیشتر بانوان و جوانان در عرصه های مدیریتی گفت: مدیران زن در وزارت کشور افزایش حدود 300 درصدی داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید سلمان سامانی گفت: هم اکنون  ٣ هزار ٦٠٥ مدیر زن از دهیار تا مدیرکل و معاون استاندار در اقصی نقاط کشور در حال فعالیت هستند که کسب این تجربه اجرایی می تواند برای برعهده گرفتن پست های مدیریتی بالاتر کمک بسزایی کند این در حالیست که این آمار در سال ٩٢ و شروع به کار دولت ١٢٢٧ نفر بوده است.

سخنگوی وزارت کشور با تاکید بر رشد ٣٠٠ درصدى حضور بانوان در سمتهاى مدیریتى وزارت کشور در این دولت گفت: در راستای استفاده از پتانسیل زنان در جایگاه مقامات برای نخستین بار در مجموعه وزارت کشور مسئولیت موسسه علمی و کاربردی وزارت کشور به خانم سجادى سپرده شد.

سامانی به انتصاب تعدادی از بانوان در سمت مدیرکل سیاسی استانداری ها اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیت مدیران کل سیاسی استانداری ها در تصمیم گیری و انتصاب مدیران استانی و فرمانداران و بخشداران این امر نشان دهنده عزم وزارت کشور در نقش آفرینی بیشتر بانوان در تصمیم گیری هاى عرصه مدیریتی کشور است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج