سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به سخن پراکنی‌های سران رژیم صهیونیستی گفت: پرواز پهپاد ایرانی و دخالت ایران در سرنگونی جنگنده رژیم صهیونیستی مضحک است.

به گزارش خبرگزاری موج، سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به سخن پراکنی‌های سران رژیم صهیونیستی گفت: پرواز پهپاد ایرانی و دخالت ایران در سرنگونی جنگنده رژیم صهیونیستی مضحک است.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به ادعاها و سخن پراکنی های مقامات رژیم صهیونیستی در خصوص تجاوز چندین باره جنگنده های آن رژیم به خاک سوریه و سرنگونی یک فروند از آنها توسط پدافند هوایی ارتش سوریه اظهار داشت: دولت و ارتش سوریه به عنوان یک کشور مستقل حق دفاع مشروع از تمامیت ارضی و مقابله با هر نوع تجاوز خارجی را داراست و رژیم صهیونیستی نمی تواند با فرافکنی و دروغ پردازی های همیشگی که همزاد این رژیم نامشروع است، بر تجاوزات و جنایات خود علیه ملت های مسلمان منطقه سرپوش بگذارد.

قاسمی تصریح کرد: ادعای پرواز پهپاد ایرانی و نیز دخالت ایران در سرنگونی جنگنده متجاوز صهیونیستی مضحک تر از آن است که بدان پرداخته شود؛ چرا که جمهوری اسلامی ایران اساسا حضوری مستشاری در سوریه آنهم به درخواست دولت مشروع و قانونی آن کشور دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج