علی شمخانی با اشاره به اینکه ستاد اجرایی فرمان امام باید مکمل سیاست های اقتصادی بخش دولتی و خصوصی باشد گفت: این نهاد باید بر اجرای پروژه هایی مانند صنایع دانش بنیان وپیشران متمرکز شود.

به گزارش خبرگزاری موج، دریابان علی شمخانی با حضور در جمع کارکنان مجموعه ستاد اجرائی فرمان امام خمینی (ره) گفت: اقدامات این نهاد پشتیبانی از ارکان برخاسته از انقلاب است که باعث حمایت از مستضعفان خواهد شد. این نهاد باید مکمل سیاست های اقتصادی دولت و بخش خصوصی باشد و بر اجرای پروژه هایی مانند صنایع دانش بنیان وپیشران متمرکز شود. 

وی  با بیان این‌که «باید نهضت خدمت رسانی و محرومیت زدایی را به شایستگی تبیین و دستاوردهای آن را به افکار عمومی معرفی کرد» تاکید کرد: حجم وسیعی از خدمات به صورت بی ریا و بدون ادعا توسط مجموعه‌های انقلابی نظام به مناطق محروم ارائه شده است که چون به درستی و به شیوه های صحیح، اطلاع‌رسانی نشده اند، فضا را برای طرح ادعاهای ضدانقلاب برای فضاسازی‌های منفی در این خصوص  فراهم ساخته است.

نماینده مقام معظم رهبری با اشاره به نقش بی‌بدیل ستاد اجرائی فرمان امام در جهت پیشبرد اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: حمایت از نخبگان و جوانان و طرح های اشتغال زای تولیدی به عنوان یک اولویت برای مجموعه ستاد اجرائی قرار گیرد تا مخترعان و تولیدگران این مجموعه را حامی خود بدانند.

شمخانی با بیان دستاوردهای بی شمار انقلاب اسلامی در مقایسه با رژیم منحوس پهلوی در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و... افزود: در برابر حرکت نرم دشمنان در برجسته سازی ضعف ها و پمپاژ ناامیدی باید ایستاد و ستاد اجرائی، بنیاد برکت و نهادهای تابعه وظیفه دارند خدمت رسانی خود را معرفی کنند و اجازه ندهند افکار عمومی از دروغ پردازی‌های جبهه ضدانقلاب آسیب ببیند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج