مراسم تشییع رئیس سابق اداره بهداشت و درمان در اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان در مراسم تشییع رئیس سابق اداره بهداشت و درمان که با حضور امیر سرتیپ محمدی فر، امیر سرتیپ علی جهانشاهی، امیر سرتیپ دوم شهنام بابلی و جمعی از فرماندهان عالی رتبه ارتش در اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش برگزار شد، گفت: نراقی همانند سربازی فداکار در تمامی عرصه های دوران دفاع مقدس و پس از آن حضوری چشمگیر داشت و کارنامه درخشانی از خود بر جای گذاشت.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش اظهار داشت: وی خدمت رسانی را وظیفه مهم خود می دانست و در اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش اقدامات موثری را به یادگار گذاشته است.

امیر سرتیپ دکتر نراقی

امیر سرتیپ پوردستان با بیان اینکه امروز دکتر نراقی در خصوص طرح های مردم یاری فعالیت های بسیار مطلوبی را انجام داد تاکید کرد: از خدمات ارزنده پزشکی مرحوم نراقی اعزام گردان های پزشکی با تجهیزات مناسب به مناطق محروم و کم برخوردار بود که در دوران خدمتی ایشان انجام شده است.

نراقی بصورت رایگان سربازان بی بضاعت را معالجه می کرد

پوردستان همچنین تصریح کرد: زنده یاد دکتر نراقی به جهت شغل پزشکی خود طرح رسیدگی به سربازانی که دچادر مشکلات ارتوپدی بودند را در دستور کار خود قرار داد و بصورت رایگان سربازان بی بضاعت را معالجه می کرد.
 

دکتر نراقی2

سرتیپ پوردستان در ادامه گفت: نادر نراقی علم و دانش نظامی و پزشکی را بخوبی می دانست و در تمامی فعالیت های خود بکار می بست.

سرتیپ پوردستان وی را سربازی ولایت مدار خواند و افزود: زنده یاد نادر نراقی از پزشکان برجسته و مجرب ارتش بود که خدمات شایسته ایشان در اذهان باقی خواهد ماند.

روحش شاد و یادش گرامی باد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج