کاروان(برج مراقبت) و باند پروازی در پادگان قیام نیروی هوایی ارتش با حضور امیر نصیرزاده افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج، کاروان (برج مراقبت) و باند پروازی در  پادگان قیام نهاجا با حضور جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش افتتاح شد.

امیر خلبان عزیز نصیرزاده جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آیین افتتاح کاروان (برج مراقبت) و باند پروازی پادگان قیام با اشاره به خودکفایی نهاجا گفت: این نیروی الهی با توکل بر خداوند متعال و به برکت انقلاب اسلامی، مدارج ترقی و پیشرفت خود را در زمینه‌های علمی و آموزشی تا حد اعلا طی کرده و با ایجاد تحول و پویایی در تمامی عرصه‌ها به نیرویی روزآمد و مدرن تبدیل شده است.

وی افزود: نیروی هوایی ارتش در سایه دستاوردهای نیروی عظیم جوان، متخصص و فداکار خود و تکیه بر دانش و تجربه پیشکسوتان در همه عرصه ها پیشتاز بوده و قادر است ماموریت های محوله را به نحو احسن و در بالاترین سطح انجام دهد.

گفتنی است امیر نصیرزاده همچنین از بخش های مختلف پایگاه قیام بازدید کرد. این باند پروازی و تاکسی وی‌های آن که با هزینه‌ای حدود شصت میلیارد ریال و در مدت یک سال توسط اداره مهندسی نیروی هوایی ارتش بازسازی و آماده بهره برداری شده است، قابلیت پرواز انواع هواپیماهای شکاری، باری و آموزشی را دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج