رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به اعتراضات در برخی شهرهای کشور تاکید کرد: ما حساب مردم صبور، مومن، انقلابی، زجر کشیده، بیکار و تهی دست را از حساب منافقان و فتنه‌گران جدا می‌دانیم و قطعا نظام اسلامی باید به داد مردم برسد.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران صبح امروز (شنبه) در مراسم گرامیداشت ۹ دی که در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد در سخنانی کوتاه با تاکید بر اینکه مردم ایران حتی منتقدان هرگز اجازه نخواهند داد که ضد انقلاب علیه ملت ایران به اهداف شوم خود دست یابند، اظهار کرد: ما حساب مردم صبور، مومن، انقلابی، زجر کشیده، بیکار و تهی دست را از حساب منافقان و فتنه‌گران جدا می‌دانیم و قطعا نظام اسلامی باید به داد مردم برسد. آمریکا، اسرائیل و انگلیس نیز بدانند تا این ملت زنده است فریاد مرگ بر آمریکا فراموش نخواهد شد.

۹ دی دست خدا از آستین ملت درآمد

وی با اشاره به راهپیمایی مردم در روز ۹ دی سال ۸۸ خاطر نشان کرد: ۹ دی دست خدا از آستین ملت درآمد و ملت مقتدر و ایثارگر و مردم همیشه در صحنه به میدان آمدند و طومار فتنه‌گران را در هم پیچیدند.

رئیس ستاد ۹ دی استان تهران گفت: ۹ دی روز بزرگی در تاریخ انقلاب و نقطه عطف انقلاب اسلامی ایران است و هرساله این روز باید گرامی داشته شود. مردم در این روز برای اینکه به مقدسات‌شان و همچنین عاشورای حسینی و عزاداران سیدالشهدا(ع) توهین شد، به خیابان آمدند تا بگویند پیرو مکتب عاشورا هستند و به حسین‌ علی (ع) و یاران ایشان اقتدا می‌کنند.

محمودی افزود: ملت ایران امروز هم آمدند تا به آمریکا، اسرائیل، انگلیس و تفاله‌های استکبار بگویند که ملت ایران، ملت ۹ دی سال ۸۸ است و همچنان شعار هیهات من‌الذله را سر می‌دهند. آنها که امروز در شبکه‌های مجازی و ماهواره‌ای عده‌ای را به نمایش می‌گذارند و فکر می‌کنند با ملت انقلابی می‌توانند در بیفتند امروز عظمت و شور و شعور ملت ایران را ببینند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج