حزب مردم‌سالاری با صدور بیانیه ای اقدام اخیر ترامپ در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، حزب مردم‌سالاری با صدور اطلاعیه‌ای به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی آمریکا را محکوم کرد و آن را نشانه حماقت ترامپ در شعله‌ور ساختن آتش خشم مسلمانان جهان دانست.

"سبحان‌ الذی اسری بعبده لیلا من المسجد الحرام الی المسجد الاقصی الذی بارکنا حوله"

همزمان با ایام ولادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی‌(ص)، لابی صهیونیستی در کاخ سفید به کار افتاد و رئیس‌جمهور آمریکا را وادار به امضای سندی مبنی بر به رسمیت شناخته شدن قدس (این قبله اول مسلمانان) به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی نمود که در این زمینه نکاتی را به استحضار ملت شریف ایران می‌‌رسانیم.

حزب مردم‌سالاری این اقدام ابلهانه را به شدت محکوم نموده و آن را نشانه حماقت ترامپ در شعله‌ور ساختن آتش خشم مسلمانان جهان علیه موجودیت رژیم جعلی اسرائیل می‌‌داند.

بدون شک آنچه در اعلامیه بالفور انگلیسی در یکصد سال گذشته آمده بود، اگر می‌توانست موجودیت اسرائیل را بدون هیچگونه دغدغه‌ای تضمین نماید قطعاً امضای سند از سوی رئیس‌جمهور آمریکا نیز می‌تواند رژیم صهیونیستی را در برابر انفجار ملت‌های اسلامی مصونیت بخشد!

آمریکا با این اقدام حماقت‌آمیز خویش نشان داد پایبند هیچگونه ضوابط، حقوق و معیارهای بین‌المللی نیست. به همین خاطر حتما باید منتظر انفجار خشم مسلمانان جهان و شاهد ثبات‌زدایی در این منطقه باشد. زیرا اقدام مذکور ثابت کرد که برخورد قهرآمیز با رژیم صهیونیستی تنها راه مقابله با خوی تجاوزگری و توسعه‌طلبی این غده سرطانی منطقه بوده و راه هرگونه توافق پنهانی و گفت‌وگو و مذاکره نهایتاً به بن‌بست ختم خواهد شد.

حزب مردم‌سالاری ضمن این که از مسلمانان جهان می‌خواهد با اتحاد و بیداری و آگاهی خویش مانع آرامش فکری میان لابی پرقدرت صهیونیسم در کاخ سفید گردند از دولت‌های کشورهای اسلامی می‌خواهد هر چه سریع‌تر با تشکیل اجلاس سازمان همکاری ا‌سلامی اقدامات عملی و موثر خویش را در این زمینه به منصه ظهور و بروز برسانند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج