کواکبیان در واکنش به اظهارات احمدی نژاد گفت: من به عنوان نماینده مردم از شآن خانه ملت دفاع می‌کنم و می گویم آقای احمدی نژاد قیافه شما به آزادی، دموکراسی، مقابله با تخلفات مالی و بی انضباطی نمی‌خورد

به گزارش خبرگزاری موج، یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شأن مجلس باید توسط هیات رئیسه و رئیس و نمایندگان مردم حفظ شود اما امروز هیچ یک از نمایندگان در پاسخ به نامه رئیس دولت نهم و دهم به مقام معظم رهبری واکنشی نشان ندادند.

مصطفی کواکبیان در تذکری در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس با اشاره به نامه رئیس دولت نهم و دهم به مقام معظم رهبری گفت: در این نامه ایشان به زمین و زمان و از جمله نمایندگان خانه ملت توهین کردند. ممکن است عده‌ای بگویند این آقا ارزش پاسخ دادن ندارد لیکن در فضای مجازی موجب ایجاد مسئله شده است.

این نماینده اصلاح طلب بیان کرد: تکلیف ما اصلاح طلبان از مجلس هشتم با این آقایان مشخص بود. اما تعجب می کنم که امروز برخی از بزرگان و دوستان اصولگرا که زمانی می گفتند امام زمان(عج) بر ایشان نظر دارد، سکوت کرده‌اند. قوه قضائیه نیز می گوید بعدا متوجه خواهید شد که چرا ما اقدامی انجام نمی دهیم. من به عنوان نماینده مردم از شأن خانه ملت دفاع می‌کنم و می گویم آقای احمدی نژاد قیافه شما به آزادی، دموکراسی، مقابله با تخلفات مالی و بی انضباطی نمی‌خورد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج