آیت الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری طی پیامی، پیروزی جبهه مقاومت بر داعش را به مقام معظم رهبری و سرلشکر قاسم سلیمانی تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری طی پیامی، پیروزی جبهه مقاومت بر داعش را به مقام معظم رهبری و سرلشکر قاسم سلیمانی تبریک گفت.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال أمیرالمؤمنین علیه السلام :

《إن الله جل اسمه قد تکفل بنصر من نصره و إعزاز من أعزه.》

خداوند ولی قادر شکست ناپذیر را، سپاس بی کران می گوئیم که فتح مبین جبهه مقاومت اسلامی بر شجره خبیثه ملعونه امویان زمان را ارزانی نمود و دولت شیطانی "داعش" در عراق وسوریه، به طور کامل در "بوکمال" فرو پاشید و محو و نابود شد.

وَیَوْمَئِذٍ یَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ بِنَصْرِ اللَّهِ ۚ یَنصُرُ مَن یَشَاءُ ۖ وَهُوَ الْعَزِیزُ الرَّحِیمُ. وَعْدَ اللَّهِ ۖ لَا یُخْلِفُ اللَّهُ وَعْدَهُ وَلَٰکِنَّ أَکْثَرَ النَّاسِ لَا یَعْلَمُونَ (سوره روم آیه6_4)

روز اعلام پیروزی، توسط فرمانده فاتح سپاه اسلام، سرلشکر دلاور حاج قاسم سلیمانی، خطاب به فرمانده کل قوا و رهبر عزیز و حکیم امت اسلامی، حضرت آیة الله العظمی امام خامنه ای (دام ظله الوارف علی رؤوس المسلمین) یوم الله غلبه مقاومت بر قوای اهریمنی و مزدوران آمریکا و رژیم صهیونیستی و دولت پلید داعش است. یوم الله شادی امت حزب الله و یوم الله تحقق وعده الهی و یوم الله ظهورقدرت الهی و یوم الله عبرت الهی و یوم الله شکر نعمت بی بدیل ولایت فقیه است.

این فتح الفتوح جبهه ایمان و شکست خفت بار لشکریان کفر و نفاق و بغی و طغیان را به همه کسانی که در خلق حماسه عظیم مقاومت نقش آفرین بودند، به ویژه خانواده های شاهد و شهید و جانبازان مقاومت و ملتهای ایران و لبنان و عراق و سوریه و افغانستان و پاکستان، تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

این پیروزی بزرگ، مرهون عواملی است :

1- امداد الهی و توجهات و الطاف حضرت بقیة الله الاعظم عجل الله تعالى فرجه الشریف

2- هدایت ها و تصمیم راهبردى و شجاعانه و هوشمندانه ولی فقیه و رهبر معظم انقلاب اسلامی، آیة الله العظمی امام خامنه ای دام ظله الوارف در جهاد بر علیه جبهه أمریکایی_ صهیونیستى و مزدوران داعشی آنان در سوریه وعراق و نیز فتوای وجوب کفائی جهاد بر علیه داعش توسط آیة الله العظمی سیستانی دامت برکاته

3- عزم و اراده و پیشگامی و ایمان و بصیرت و سلحشوری و شجاعت و فداکاری شهداء و جانبازان و رزمندگان با اخلاص مدافع حرم از ملیتهای مختلف لبنان و سوریه و عراق و ایران و پاکستان و افغانستان

4-- تمرکز در فرماندهی مقاومت و وحدت عمل و هماهنگی و مستشاری ارشد فرماندهی و نقش ویژه سردار مجاهد فی سبیل الله سرلشکر شجاع خط شکن حاج قاسم سلیمانی زید عزه و نیز رهبر مقتدر و هوشمند و شجاع حزب الله لبنان، مجاهد بزرگ سید حسن نصرالله حفظه الله و فرماندهی حشد شعبی مقدس و گروههای مقاومت اسلامی عراق و حضور دلیرانه مقاومت فاطمیون افغانستان و زینبیون پاکستان

5- حمایت نامحدود مادی و معنوی و تأمین تجهیزات و مهمات و اسلحه و امکانات و پشتیبانی و تدارکات رزمندگان مقاومت توسط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

6-اشراف اطلاعاتی وامنیتی وبرخورداری از فناوریهای پیشرفته

7- حمایت مردم مومن و انقلابی از مدافعان حرم و برگزاری با شکوه یاد و مراسم وتشییع جنازه با شکوه و یادواره شهداء و صبوری و نقش ارزنده پدران و مادران و خانواده شهداء

8- مقاومت دیپلماتیک ورسانه ای و تبلیغاتی در مقابله با جبهه استکباری و حامیان منطقه ای و امپراطوری رسانه ای و جنگ روانی دشمن. وسایرعوامل پیدا وپنهان که تحلیلی تفصیلی می طلبد.

امروز جبهه مقاومت اسلامی با استحکام وصلابت و اقتدار فزاینده به سمت تحقق پیروزیهای درخشان تر برجبهه آمریکایی - صهیونیستی تکفیری در حال پیشروی است و افق های روشن تمدن اسلامی فراسوی عصر مقاومت اسلامی مشاهده می شود.

اینک آینده منطقه آسیای غربی بر اساس نقشه راه مقاومت پیروز ترسیم می شود.

دولت داعشیان به مثابه کمربند امنیتی رژیم صهیونیستی، به قعرتاریخ پیوست.

با این وصف استمرار در پیشروی و حفظ آمادگی نظامی و غفلت نکردن از مکر و کید دشمن و تقویت روحیه ایمانی ومعنوی وبصیرت افزائی سیاسی ضروری است.

البته پر واضح است که رژیم صهیونیستی به سالهای زوال خود نزدیک تر شده است.

از خداوند متعال مسألت می نمایم که با وحدت و همدلی کشورها و ملت های محور مقاومت و بصیرت و بیداری اسلامی و تقویت عزم و اراده و همت جهادی و گسترش فرهنگ مقاومت اسلامی زمینه ظهور حضرت بقیة الله الأعظم عجل الله تعالى فرجه فراهم بشود

بمنه وکرمه

إنه سمیع مجیب و الله خیرناصر و معین

الأقل- عباس کعبی 30/ 8/ 1396

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج