رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: امروز جایگاه بسیار خوبی در پدافند غیرعامل داریم و در این نمایشگاه هم دستاوردهای خوبی در حفاظت انفرادی، جمعی، سامانه ها و تجهیزات و پزشکی و زیستی داشتیم.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر رستگاری رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امروز یکشنبه در نمایشگاه صنعت بومی پدافند زیستی اظهار کرد: امروز جایگاه بسیار خوبی در پدافند غیر عامل داریم و در این نمایشگاه هم دستاوردهای خوبی در حفاظت انفرادی، جمعی، سامانه ها و تجهیزات و پزشکی و زیستی داشتیم.

وی افزود: این دستاوردها نشان از نگاهی راهبردی به موضوع پدافند غیر عامل دارد. امروز کشور ما مصونیت‌بخشی بسیار خوبی در بخش نظامی و غیر نظامی دارد که می تواند در مقابله با بحران های سخت نظامی و غیر نظامی، به خوبی مدیریت و نسبت به کاهش هزینه و آسیب ها به شدت عمل کند.

امیر رستگاری درباره جایگاه سازمان صنایع دریایی در پدافند زیستی کشور گفت: امروز صنایع دریایی با توجه به پتانسیلی که در حوزه طراحی انواع شناورهای سطحی، زیر سطحی و تندرو دارد، به خوبی توانسته در پدافند غیر عامل نقش ایفا کند.

وی در همین باره افزود: ما با طراحی و ساخت شناورهای جستجو، نجات و آمبولانس دریایی و کشتی های بیمارستانی، آمادگی داریم تا جامعه دریایی را در ساخت نیازهای خود در حوزه پدافند غیر عامل کمک کنیم.   

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج