رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پیامی به مناسبت ۱۳آبان ماه، روز مبارزه با استکبارجهانی و روز دانش آموز گفت: شعارمرگ بر آمریکا امروز، به شعار حق طلبی درنزد جهانیان بدل شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پیامی به مناسبت ۱۳آبان ماه، روز مبارزه با استکبارجهانی و روز دانش آموز گفت: شعارمرگ بر آمریکا امروز، به شعار حق طلبی درنزد جهانیان بدل شده است.

متن پیام محمدمهدی زاهدی بدین شرح است:

«باسمه تعالی

با حمد و ثنای الهی، درود به پیشگاه انبیاء و اولیاء هدی و با سلام به روح پرفتوح امام راحل عظیم الشأن، و خلف جلیل القدر ایشان، مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی

همانگونه که در  بیانات راهگشا و گهربار رهبر فرزانه انقلاب، استکبار جهانی و مسیر مبارزه مستضعفان، ستمدیدگان و حق طلبان عالم با آن به اجمال و فصاحت همیشگی تشریح و تبیین گردیده است، یقینا حجت تمام و کمال و روشن ترین چراغ راهی که برای شناخت، ایستادگی و غلبه بر ظلم و تعدی استکبار جهانی پیش روست، نبرد با جنایات و نابرابری های پدید آمده به دست آمریکای جهان خوار، جرثومه اصلی استکبار است.

مسیر روشن و حجت آشکاری که جنایات، زورگوئی ها، تحقیرها، و بدعهدی های برجامانده از چندین دهه سلطه این دولت فاقد هویت بر سرزمین‌ها و ملت‌های صاحب اعتبار و پیشینه، نشان دهنده حقانیت این نکته اساسی است که شعار مرگ بر امریکا امروز، به شعار حق طلبی در نزد جهانیان بدل شده است.

افتخار پیش قراولی و بیداری ملت ایران در این امر، برگ زرینی است در تاریخ اعتراض مدنی و دفاع پیروزمندانه این ملت صاحب هویت و اعتبار.

دفاع جانانه ای که در آن شعار راهبردی مرگ بر آمریکا به اشکال مختلف از جمله تحکیم پایگاه عقیدتی، فرهنگی، علمی، اقتصادی و دفاعی جلوه و تبلور یافته و افتخار و مباهات به اینکه جامعه شریف دانش آموزی، دانشگاهی، حوزوی، نظامی، معلمان، اساتید، روحانیون، فضلا، مخترعان و مبتکران و سایر اقشار و طبقات صاحب منزلت و قدر اجتماعی در آن سهم شایسته دارند، همیشه ماندگار خواهد بود.

با شهیدان پاک اسلام و میهن عهد می بندیم که به هیچ قیمتی و با هیچ حربه سخت یا وعده ی حیله ورزانه ای، در دفاع از آرمانهای اسلام ناب، و مواضع ارزشمند و حکیمانه امام و رهبری معظم انقلاب تردید به دل راه نداده و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار را هر ساله در قالب تعالی، ترقی و پیشرفتی فزون بر گذشته، برای اعتلای اسلام و ایران اسلامی جلوه گر سازیم.

به امید جهانی عاری از نیرنگ، ستم، و خوی استکباری.»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج