وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه ای تاکید کرد: اقدام به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) مانع توزیع روادیدهای جعلی شده و به شکل عمومی جای نگرانی برای زائران وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج، وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه ای تاکید کرد: اقدام به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) مانع توزیع روادیدهای جعلی شده و به شکل عمومی جای نگرانی برای زائران وجود ندارد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:
بسمه تعالی
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)
ضمن عرض تسلیت ایام عزای اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و آرزوی توفیق و سلامتی برای زائران اربعین حسینی به استحضار می رساند با عنایت به زیر ضربه قرار گرفتن کیس بزرگ جعل روادید کشور عراق و تقارن آن با راهپیمایی عظیم اربعین حسینی در کربلای معلی، برای برخی از زائران پرسش و ابهام پیرامون جعلی یا اصلی بودن روادید خود به وجود آمده است.
اقدام به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) مانع توزیع این روادیدهای جعلی شده و به شکل عمومی جای نگرانی برای زائران وجود ندارد.
یادآوری می شود تمایل به اخذ روادید از مبادی غیر رسمی با انگیزه تسریع در روند دریافت روادید و یا پرداخت هزینه کمتر، زمینه را برای فعالیت باندهای سودجو و جاعل، فراهم کرده و موجب بروز مشکلات عدیده برای زائران می شود.
اقدام به موقع برای دریافت روادید، مراجعه به مبادی رسمی و انجام مراحل قانونی، باعث اطمینان و آرامش خاطر زائران و جلوگیری از سوء استفاده باندهای متخلف می شود. همچون گذشته از زائران انتظار می رود ضمن حفظ هوشیاری کامل خود در طول این سفر معنوی به اطلاعیه های مبادی ذیربط توجه کامل داشته باشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج