رحمانی فضلی گفت: انتظار ما از آقای مرادنیا که در مقطع کنونی توفیق خدمت به استانی مستعد با داشتن مردمی سلحشور و انقلابی پیدا کرده اند این است که ان شاء الله بتوانند هماهنگی و همدلی در این استان را در راستای کار و تلاش و نشاط و پویایی بیشتر و قوی تر پیگیری کنند زیرا انتظار و توقع ما و مردم از ایشان بیشتر است.

به گزارش خبرگزاری موج، عبدالرضا رحمانی وزیر کشور صبح امروز در بدو ورود به سنندج با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان با  با آیت الله شاهرودی دیدار و گفت‌وگو کرد.

رحمانی فضلی در ابتدای سخنان خود با ابلاغ سلام رئیس جمهوری به ایشان اظهار داشت: در دولت یازدهم که آقای زاهدی مدیریت استان را بر عهده داشتند الحمدلله شاهد هماهنگی های خوبی در همه سطوح بودیم، در حوزه امنیت نیز وضعیت بسیار مناسبی وجود داشت و همچنین در حوزه سیاسی شاهد نشاط و مشارکت بسیار بالایی در این استان بودیم و فعالیت های سیاسی و قانونی در این استان مناسب بود.

در استان کردستان در حوزه اقتصاد و توسعه بالاتر از سطح متوسط کشور کار و فعالیت شده است

 وی در ادامه افزود: در استان کردستان در حوزه اقتصاد و توسعه بالاتر از سطح متوسط کشور کار و فعالیت شده که همه این ها را مدیون هماهنگی ها و همکاری هایی می دانیم که در این استان وجود داشت که قطعا محور این همکاری و هماهنگی ها جنابعالی به عنوان نماینده ولی فقیه هستید، شما به جز خیرخوهی، کار و تلاش و عاقبت بخیری و سعادت برای مردم نخواستید و ان شاءاالله این حمایت ها در دوره جدید هم ادامه یابد.

وزیر کشور تاکید کرد: انتظار ما از آقای مرادنیا که در مقطع کنونی توفیق خدمت به استانی مستعد با داشتن مردمی سلحشور و انقلابی پیدا کرده اند این است که ان شاء الله بتوانند هماهنگی و همدلی در این استان را در راستای کار و تلاش و نشاط و پویایی بیشتر و قوی تر پیگیری کنند زیرا انتظار و توقع ما و مردم از ایشان بیشتر است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج