رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اظهارات شب گذشته ترامپ رئیس جمهور آمریکا یادداشتی را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اظهارات شب گذشته ترامپ رئیس جمهور آمریکا یادداشتی را منتشر کرد.

متن یادداشت حمید میرزاده به این شرح است: «اراجیف ترامپ نشان داد که وی در سیاست هم مثل قمارخانه داری عمل می‌کند. او دیشب در قماری که برای رضایت تند روهای آمریکایی و لابی صهیونیستی‌تر تیب داده بود حیثیت سیاسی آمریکا و ریاست جمهوری آنجا را باخت و به باد داد و دست مخالفان خود را برای استیضاح او در این فضاحت کم نظیرباز کرد.

واقعا قدرت دیپلماسی ایران، آمریکا را به چالش کشید و اتحادیه اروپا و سایر اعضای ٥+١ یکپارچه از ایران حمایت کردند. ترامپ نتوانست و نمی‌تواند برجام را به عنوان یک معاهده بین‌المللی بشکند بلکه برعکس باعث افزایش قدرت برجام و ملت ایران شد. ترامپ آمریکا را منزوی کرد.

حمایت رژیم اشغالگر قدس و قبیله سعودی ها از ترامپ هم بیانگر مواضع به‌حق سیاسی ایران در ٤ دهه اخیر است. مردم بیشتر و بهتر دشمنان خود را شناختند. اروپاییها تازه و در تحلیل آخرشان فهمیدند که ایران پشت جبهه ای قوی در مقابله با تروریست های منطقه بوده و هست و خوب فهمیده‌اند اگر ایران نبود تروریست‌ها، اروپا را جولانگاه خود می‌ساختند. دیگر حمایت اروپا از ایران ، فقط برای حفظ برجام نیست .

سخنان دیشب ترامپ یکی دیگر از صفحات کار نامه سیاه استعمار گران آمریکایی است که بیش از ٦٣ سال است که به جنایات و ظلم خود به ملت ایران ادامه می دهند توهین ترامپ به ملت ایران و عنوان کردن "ملت تروریست " به ایرانیان و تغییر نام تاریخی خلیج فارس نشان از این دارد که باج های اخیر قبیله سعودی به او بی تاثیر نبوده و سبیل های او را چرب کرده و باقی مانده صحبت هایش نیز برای دلگرمی تند روهای آمریکایی و لابی صهیونیستی بود تا پشتیبانی آنان را برای انتخاب دور دوم انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از دست ندهد.

ترامپ چیزی برای گفتن نداشت. اتحاد ملی و اعتبار بین المللی ما با سخنان او افزایش یافت. راستی دشمن بیشعور هم چیز بدی نیست!!»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج