رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: سربازان، به اذن خداوند، دژ مردم، زینت زمامداران، مایه عزّت دین و امنیّت‌اند و کار مردم، جز به آنان استوار نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی طی پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: نیروی انتظامی از اهمیت گسترده‌ای درکشور برخوردار و نقش سازنده‌ای در امنیت کشور ایفا می‌کند. سربازان، به اذن خداوند، دژ مردم، زینت زمامداران و مایه عزّت دین و امنیّت‌اند و کار مردم، جز به آنان استوار نمی‌شود.

این پیام می‌افزاید: درود بیکران به روان پاک رسولان وائمه عظیم الشان هدی؛ امام راحل، رهبر فرزانه انقلاب و با تقدیر و تعظیم به محضر مبارک شهدا، جانبازان و مجاهدان عرصه ی مقدس دفاع و امنیت بلاد مسلمین باد.

در بخش دیگری از این پیام عنوان شده است: نیروی انتظامی دلیرمردان جان برکف عرصه نظم و امنیت استان و کشور سربلند ایران اسلامی هستند و امید است که لحظه لحظه تلاش و خدمت صادقانه و غرورآفرین قوای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی، به ویژه نیروی انتظامی این کانون اعتماد و امنیت در کشور که نقش سازنده آن در تمامی عرصه ها مایه سربلندی و غرور وعزت بوده و خواهد بود، با توفیق و اجر و سعادتمندی قرین گردد.