علی لاریجانی طی حکمی علی افراشته را به عنوان معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی در دوره دهم ابقا کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از خانه ملت، متن این حکم به شرح ذیل است:

برادر گرامی جناب آقای علی افراشته

نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در مشاغل اجرایی، به موجب این ابلاغ به سمت معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی منصوب می شوید.

با توجه به شأن و جایگاه والای مجلس شورای اسلامی انتظار می رود با سرلوحه قرار دادن تفکر، توکل و تلاش در انجام امور محوله و به کارگیری نیروهای کاردان و متعهد کارآمدی این معاونت را افزایش دهید. همچنین با ساماندهی مناسب منابع و امکانات همراه با برنامه ریزی اصولی و هدفمند در ایفای وظایفی که بعهده گرفته اید مجدانه کوشش نمایید.

امید است با اتکال به ایزد متعال و با بهره گیری از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود در تحقق اهداف نظام اسلامی و خدمت به نمایندگان ملت شریف ایران موفق و منصور باشید.

لازم به ذکر است، علی افراشته پیش از این نیز معاون اجرایی مجلس شورای اسلامی در ادوار هشتم و نهم بود.

مسوولیت کمیته فرهنگی جهاد در استان بوشهر از تاسیس جهاد توسط حضرت امام(ره) تا سال ۶۱، مسوول امور تربیتی در استان بوشهر از سال ۱۳۶۲ تا ۱۳۶۹، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های بوشهر و هرمزگان از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۶، مدیرعامل مرکز آموزش صداوسیما و مشاور اجرایی معاون اداری مالی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران از سال ۱۳۷۳ تا ۱۳۸۳، عضو هیات مدیره روزنامه جام جم از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۴، استاندار بوشهر از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۷، رئیس سازمان اداری مجلس شورای اسلامی از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۸، معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی از سال ۱۳۸۸ تاکنون بخشی از سوابق اجرایی علی افراشته است.