معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: جلسه امروز نمایندگان مجلس با رئیس جمهور در فضای صمیمانه ای برگزار و دغدغه ها طرح شد.

به گزارش خبرگزاری موج، حسینعلی امیری در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در تشریح جلسه امروز صبح نمایندگان با رئیس جمهور گفت: نمایندگان حامی دولت در مجلس دهم از فراکسیون‌های مختلف امروز صبح در مجلس نشست صمیمی با رییس جمهور در ساختمان مشروطه داشتند.

وی افزود: فراکسیون‌های حامی دولت علاقه‌مند بودند که رئیس‌جمهور توضیحاتی را درباره شرایط عمومی کشور، وضعیت اقتصادی و سیاسی وضعیت بین الملل و تاثیرات برجام به اطلاع نمایندگان حامی دولت برساند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور همچنین یادآور شد: در این نشست صمیمی آقای عارف مطالبی را از قول نمایندگان مطرح کردند و آقای رییس جمهور هم به مسائل انجام شده و گشایش‌های بعد از برجام اقدامات انجام شده شرایط اقتصادی و عملکرد دولت پرداختند .

وی ادامه داد: در بخش‌هایی هم آقای روحانی رویکردهای  آینده به عنوان نامزد ریاست جمهوری را مطرح کردند و بعد از جلسه هم برخی نمایندگان مسائل منطقه‌ای داشتند که از رییس‌جمهور پرسیدند و ایشان هم پاسخ داد.

امیری همچنین خاطرنشان کرد: خوشبختانه جلسه امروز در فضای بسیار خوب و صمیمی برگزار شد که از برگزارکنندگان این جلسه فراکسیون مستقلان ولایی، فراکسیون امید و کلیه نمایندگانی که بانی جلسه بودن شرکت کردند و در جهت ارتقای مجلس گام مهمی بود، تشکر می کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج