تجمع بزرگ مردم همدان در حمایت از حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، تجمع بزرگ مردمی در حمایت از حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دقایقی پیش در همدان آغاز شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این اجتماع با بیان اینکه همدان به عطر شهیدان، مجاهدان و رزمندگان بزرگی معطر است که نام آنها افتخار آفرین است، گفت: باید برابر فرهنگ خانواده‌ شهدا سر تعظیم فرود آورد که عزیزان خود را تقدیم انقلاب کردند.

وی با طرح این موضوع که چرا فصل انتخابات در حیات سیاسی یک ملت اهمیت دارد، افزود: سال ۹۲ فصلی از انتخابات بود و رهبری همان سال بیان کردند آنچه شما رقم می‌زنید حماسه سیاسی است که به دنبال آن باید حماسه اقتصادی رقم بخورد.

جلیلی با بیان اینکه کشور ما امکانات فراوان مادی و سخت افزاری دارد، گفت: معادن غنی، کشاورزی، شرایط مناسب جغرافیایی و ترانزیتی و هر آنچه برای پیشرفت کشور لازم است در این سرزمین مهیا است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه سرمایه بزرگ ایران نیروی انسانی جوان، مومن، تحصیلکرده و دارای قابلیت های مختلف است، گفت: نباید با وضع مطلوب مورد انتظار مردم فاصله زیادی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه سئوال این است که ما امروز بعد از چهار سال آنچه می بینیم با آنچه میخواستیم عملی نشده است، گفت: باید نشان داده شود که ما چه چیز هایی داریم که بعد از مدتی نگویند نمی شود و نمی توانیم.

جلیلی با بیان اینکه اگر کسانی میخواهند مدعی تدبیر شوند، باید تدبیر خودشان را با استعداد ها نشان دهند و باید بگویند در چهار سال گذشته چه کرده اند و میخواهند در چهار سال آینده چکار بکنند، گفت: سئوال امروز این است که در چهار سال کدام نقاط کشور تقویت پیدا کردند و کدام یک ضعیف شد.

وی با تاکید بر اینکه کسانی که به دنبال عزت کشور بودند باید امروز بگویند چه شد؟ گفت: کسانی که می گفتند هم باید چرخ سانتریفیوژ بچرخد هم چرخ زندگی امروز می گویند طرف مقابل نه تنها به روح برجام بلکه به متن برجام هم عمل نمی کند

جلیلی با بیان اینکه رویکرد دولت رمانتیک است چراکه امیدتان به کسی است که انجام بدهد یا ندهد که امروز میگویید که نه به متن عمل میکند نه به روح، گفت: حال می گوئید باید برجام دیگری انجام دهیم تا سرمایه جذب کنیم و میخواهید دوباره در سرمایه ها بتن بریزید تا سرمایه جذب کنید.

وی با بیان اینکه امروز می گویند طوری رای بدهید که در چهار سال آینده جنگ نشود، گفت: انتخاب باید با توجه به تجربه باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج