موج

وزیر سابق اطلاعات:

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه نقشه دشمن در نفوذ، اشتباه در محاسبات و تصمیم گیری های مسوولین و مردم است یادآور شد: دشمن بدنبال آن است تا با توجه به نزدیک شدن انتخابات با اشتباه محاسباتی فردی را انتخاب کنیم که به هدفش برسد.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام والمسلمین مصلحی در یاواره 230 شهید و سه شهید گمنام شهرستان املش با بیان اینکه دشمن بدنبال شبهه‌افکنی در میان جوانان است اظهار کرد: دشمن از طریق فضای مجازی بدنبال گسترش شبهه افکنی است؛ بنابراین کمرنگ کردن مناسبت های مذهبی، تاریخی و برگزاری یادواره های شهدا مهمترین هدف دشمن از ایجاد شبهه افکنی است.

وی با اشاره به نقش تاریخ در زندگی بشر گفت:یک سوم آیات قرآن را تاریخ تشکیل می دهد،حتی سوره حمد هم به تاریخ اشاره دارد؛ بنابراین بشر برای اینکه بتواند به راه سعادت وارد شود، باید به تاریخ مراجعه کند.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه امیرالمومنین (ع) در خطبه 220 نهج البلاغه دشمن شناسی را به خوبی معرفی می کند گفت: در این خطبه امیرالمومنین(ع) به خوبی، موضوع اینکه دشمن شناسی در توجه به تاریخ چگونه جلو رویم را بیان می نمایند.

حجت الاسلام مصلحی با بیان اینکه امروز عده ای در کشور راه افتاده اند و می گویند چرا «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر استکبار» می‌گوییم یادآور شد: تحریف گفتمان امام (ره) و نفوذ دو پروژه سنگین استکبار علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی تصریح کرد: دشمن در پروژه تحریف گفتمان امام(ره)، بدنبال تغییر در حرف هایی است که امام(ره) با استفاده از قرآن می زد؛ زیرا استکبارستیزی یکی از گفتمان های اصلی امام (ره) است.

وزیر سابق اطلاعات با تاکید بر ایستادگی در مقابل استکبار گفت: برخی از مسئولان ما مدت هاست که کلمه استکبار را به کار نمی برند و به جای آن می گویند ایالات متحده آمریکا یا قدرت بزرگ جهانی. برای چه؟!چون می خواهند بگویند که جهان یک کدخدا دارد و باید از او اطاعت کنیم .

حجت الاسلام مصلحی با بیان اینکه آمریکا در حال فروپاشی است افزود: در آمریکا بیش از 11 میلیون  مقاله با موضوع فروپاشی آمریکا نوشته شده است .

وی با بیان اینکه ترامپ در مناظرات انتخاباتی خود به بدهکاری بیش از 200 میلیون دلاری آمریکا اعتراف می‌کند، گفت: عوامل مختلفی بدبختی آمریکا توسط خود آمریکایی بیان می شود، اما با کمال تاسف یک عده راه نجات را در ارتباط با آمریکا می‌دانند.

وی با اشاره به پروژه نفوذ دشمن ادامه داد: نفوذ دشمن به این گونه است که در کشور جاسوس تربیت می کند تا در کنار مسئولین در تصمیمات آنها تاثیر گذار باشند .

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه نقشه دیگر دشمن در نفوذ، اشتباه در محاسبات و تصمیم گیری های مسئولین و مردم است یادآور شد: دشمن بدنبال آن است تا با توجه به نزدیک شدن انتخابات با اشتباه محاسباتی فردی را انتخاب کنیم که به هدفش برسد.

حجت الاسلام مصلحی با بیان اینکه شهدا زنده اند و ما را مدیریت می کنند گفت: شهدا به ما کمک می‌کنند تا در مسیر درست گام برداریم.

وی هدف دشمن از بیان گزینه روی میز را اشتباه محاسباتی در میان مردم و مسوولان خواند و گفت: دشمن با گفتن تهدید به دنبال تغییر در تصمیمات و آرای مردم است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها