سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی جزئیات مجمع عمومی این جبهه را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، دومین مجمع عمومی زنان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه 3 اسفند) در محل سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

در این مراسم، مرضیه وحیددستجردی عضو هیئت مؤسس و سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری درباره مشکلات اقتصادی کشور و گله‌مندی مردم، گفت: امروزه مشکلات اقتصادی، بیکاری، عدم توجه به تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی در مقابل گفتمان نگاه به بیگانه و رابطه با کدخدا به عنوان راه‌حل مشکلات اقتصادی مطرح است. گفتمان نگاه به بیگانه، عزت و امنیت کشور را زیر سوال می‌برد و نتیجه‌بخش نیست.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به مجمع عمومی این جبهه که در روز پنجشنبه 5 اسفند برگزار می‌شود، تصریح کرد: نیروهای 3 هزار نفره جبهه مردمی نیروهای انقلاب پنجشنبه 5 اسفند در مجمعی که در شهر آفتاب برگزار می‌شود، حضور دارند که ابتدا برنامه‌ها به اطلاع این 3 هزار نفر می‌‌رسد و سپس اعضای شورای مرکزی این جبهه انتخاب می‌شوند که حدود 31 نفر هستند.

وحید دستجردی در ادامه افزود: خود 9 نفر اعضای هیئت موسس نیز خودشان را در معرض رای مجمع قرار می‌دهند و در واقع موسسان هم برای عضویت در شورای مرکزی باید رای مجمع را کسب کنند که این مسئله نشان‌دهنده مردم‌سالاری و آزادی است.

وی در ادامه تشریح برنامه‌های مجمع عمومی در روز پنجشنبه، خاطرنشان کرد: در جلسه بعدازظهر روز پنجشنبه همه 3 هزار نفر کاندیداهای مورد نظر خودشان را به صورت دستی در لیست‌هایی که به آنها داده می‌شود، معرفی می‌کنند.

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بیان کرد: تا آخرین ساعتی که من مطلع بودم، دو شب گذشته حدود 50 نفر به عنوان کاندیدای ریاست‌جمهوری از سوی 3 هزار نفر معرفی شده بودند که البته ممکن است تعدادی صاحب صلاحیت‌های لازم برای کاندیداتوری نباشند.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه در جلسه بعدازظهر رای‌گیری صورت می‌گیرد، گفت: در رای‌گیری جلسه بعد‌ از ظهر، 10 نفر به عنوان کاندیداهایی که بالاترین رای را دارند، انتخاب می‌شوند و در مجامع دوم و سوم کار نهایی انجام خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج