رئیس ستاد برگزاری یادواره‌های شهدای صفادشت از برگزاری یادواره شهدای بخش صفادشت در ایام سالگرد چهل‌ سالگی انقلاب با سخنرانی آیت‌الله طه محمدی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسین حسینی اظهار داشت: یادواره شهدای صفادشت روز دو‌شنبه، 15 بهمن همزمان از نماز مغرب و عشاء در مصلای شهر صفادشت با مداحی مداح اهل‌بیت عصمت و طهارت حاج داود شفیعی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این یادواره با سخنرانی آیت‌الله طه محمدی امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه در استان همدان و عضو مجلس خبرگان رهبری برگزار خواهد شد، بیان کرد: از همه مردم بخش صفادشت و مسوولان شهری و روستایی دعوت می‌کنیم تا در برنامه‌ای که برای خودشان است، حضور پیدا کنند و بار دیگر افتخاری برای صفادشت خلق کنند و وحدت، ولایتمداری، صفا و صمیمیت، انقلابی گری و شهادت‌طلبی خود را به نمایش بگذارند.

رئیس ستاد برگزاری یادواره‌های شهدای صفادشت گفت: باید به‌ صورت ویژه از خانواده‌های شهدا دعوت کنیم تا این مراسم که برای خود آن‌ها و شهدای عزیزشان است و مردم به احترام آن‌ها در این یادواره حضور می‌یابند، شرکت کنند.

حسینی بیان داشت: خانواده شهدا باید واسطه ما با شهیدانشان شوند تا دست ما را هم بگیرند تا بتوانیم راه آن‌ها را ادامه دهیم.

یادواره شهدای صفادشت برگزار می‌شود